Trzeci mecz, trzeci triumf... Teraz padło na Śląska
- MKS Polonia-Stal Świdnica

- 14 wrz 2020
- 1 minut(y) czytania

Cały czas nie do zatrzymania w sezonie 2020/2021 są piłkarze Polonii-Stali Świdnica z ligi dolnośląskiej młodzików. Podopieczni Mariusza Krupczaka po wygraniu po 2:0 z FC Academy Wrocław i Akademią Piłkarską Oleśnica, tym razem ograliśmy 5:0 WKS Śląsk Wrocław.
Na listę strzelców wpisało się pięciu zawodników, a każdy tym samym zapisał na swoim koncie po jedynym trafieniu. Strzelanie rozpoczął Igor Pierzchała, a jako kolejni bramkarza rywali pokonali: Mateusz Wacht, Mateusz Politański, Marek Kaźmierczak i Paweł Łabędź. Świdniczanie otwierają ligową tabelę, jako jedyni mając w swoim dorobku komplet punktów. W weekend czeka nas mecz wyjazdowy ze Śląskiem Wrocław SA.
Polonia-Stal Świdnica - WKS Śląsk Wrocław 5:0 (2:0)
Skład: Migas, Kołodziejczyk, Kaźmierczak, Marczak, Pierzchała, Redlica, Szeremeta, Urbańczyk, Wacht, Niedziałkowski, Politański, Waśniowski, Kiliszewski, Łabędź.





![Polonia gra na wyjeździe w Żarowie [RELACJA LIVE]](https://static.wixstatic.com/media/4dd4f8_cddc9f728f594af2bbd1b7c6df8ee200~mv2.jpg/v1/fill/w_980,h_653,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,enc_avif,quality_auto/4dd4f8_cddc9f728f594af2bbd1b7c6df8ee200~mv2.jpg)
Komentarze