top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Trampkarze nie zamierzają się zatrzymywać!


Wciąż w fantastycznej formie znajdują się trampkarze Miejskiego Klubu Sportowego Polonia-Stal Świdnica. Drużyna z ligi dolnośląskiej prowadzona przez trenera Piotra Krygiera okazała się wyraźnie lepsza od Górnika Nowe Miasto Wałbrzych, rozbijając rywali w meczu na szczycie 11. kolejki rozgrywek.


Na boisku trzeci w tabeli Górnik podejmował na swoim terenie lidera tabeli. Można było spodziewać się zatem sporych emocji i zaciekłej walki o punkty. Rzeczywistość okazała się inna, a świdniczanie odnieśli bardzo przekonujące zwycięstwo. Już w 5. minucie na prowadzenie naszą drużynę wyprowadził Hubert Pawlik, a chwilę później wynik podwyższył Aleksander Jarosz. Kolejne trafienie padło już w 11. minucie spotkania, tym razem dla gospodarzy (Bruno Augun). Jak się okazało stracony gol podziałał na naszych młodych zawodników bardzo mobilizująco. Jeszcze w pierwszej połowie do sieci rywali dwukrotnie futbolówkę skierował Hubert Lipiński, a raz ta sztuka udała się Karolowi Wiatrowskiemu i zrobiło się 5:1. W drugiej połowie wynik na 6:1 ustalił gol Igora Malinowskiego. Już we wtorek, 3 listopada zagramy na swoim terenie kolejny bój o punkty ligi dolnośląskiej, który może nam zapewnić już tytuł mistrzowski. O godz. 17.30 podejmiemy wicelidera - Górnika Wałbrzych.


Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - Polonia-Stal Świdnica 1:6 (1:5)


Polonia-Stal: Wiecheć, Jarosz, Kindel, Korab, Król, Kula, Lipiński, Safian, Pawlik, Sauter, Taratuta, Widła, Dudzic, Malinowski, Nowak, Wiatrowski, Zaczyński.

196 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page