top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Trampkarze na fali, wygrana z Orłem, w sobotę gramy z Górnikiem!


Nie schodzą w ostatnich tygodniach ze zwycięskiej ścieżki trampkarze Polonii-Stali Świdnica. Podopieczni trenera Piotra Krygiera rywalizują na dwóch frontach - w lidze dolnośląskiej i lidze okręgowej, w obu znajdując się na samym szczycie.


W swoim ostatnim występie wysoko ograliśmy Akademię Sportu Orzeł Ząbkowice Śląskie. W spotkaniu o punkty na boiskach ligi okręgowej pokonaliśmy na własnym terenie gości 6:1. Dwa gole w tym spotkaniu zanotował dla biało-zielonych Aleksander Jarosz, a po jednym Bartosz Dudzic, Hubert Lipiński, Jakub Król i Szymon Zaczyński. Honorowe trafienie dla ząbkowiczan zaliczył Oskar Styga. Świdniczanie są wyraźnymi liderami rozgrywek ligi okręgowej trampkarzy, mając w swoim dorobku 27 punktów, a które składa się dziewięć zwycięstw i jedna porażka. Drugą w stawce Nysę Kłodzko wyprzedzamy o 9 "oczek", ale rywale mają rozegrane o dwa spotkania mniej (w bezpośrednim boju wygraliśmy jednak 6:2!).


W nadchodzącą sobotę, 31 października nasi piłkarze zagrają o punkty ligi dolnośląskiej. Tam też podopieczni trenera Piotra Krygiera znajdują się na samym szczycie tabeli, wyprzedzając o punkt Górnika Wałbrzych (rywale mają rozegrany jeden mecz więcej) i o pięć punktów Górnika Nowe Miasto Wałbrzych, który z kolei zagrał dwa mecze więcej. Tym razem przyjdzie nam się zmierzyć właśnie z wałbrzyską ekipą z Nowego Miasta.


Polonia-Stal Świdnica - Akademia Sportu Orzeł Ząbkowice Śląskie 6:1


Polonia-Stal Świdnica: Janas, Bereś, Dudzic, Jarosz, Kindel, Korab, Król, Kula, Lipiński, Pawlik, Sauter, Taratuta, Cybruch, Jurczak, Malinowski, Matyszczyk, Wiatrowski, Zaczyński.

98 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page