top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

TAKIEGO OKIENKA JESZCZE W KLUBIE NIE BYŁO!!!


Drodzy Kibice chwalimy się, bo jest czym - to nasze absolutnie rekordowe okienko transferowe w ostatnich sezonach. Do Świdnicy trafiła pokaźna liczba utalentowanych graczy ze Świdnicy i okolicy, a nasi zawodnicy zostali z kolei dostrzeżeni między innymi przez skautów i włodarzy ekstraklasowych i pierwszoligowych polskich klubów


Mimo, że z każdym dniem dochodzą kolejni transferowani gracze, to już dziś ta liczba przedstawia się niezwykle imponująco! Na chwilę obecną liczba ruchów transferowych przychodzących i wychodzących, a także nowych graczy (chłopców i dziewczynek) z wakacyjnego naboru, którzy zasilili biało-zielone szeregi oscyluje w granicy ponad 100(!) z przewagą osób przychodzących (ponad 60%)


Zaczynamy od transferów przychodzących do Świdnicy:


Seniorzy: Jakub Białas (powrót z Orzeł Ząbkowice Śląskie), Dawid Kusio (powrót z Grom Witków), Kacper Szczepaniuk (powrót z LKS Bystrzyca Górna), Edil de Souza Barros (powrót z SERC - Brazylia), Mikołaj Kotfas (Ślask Wrocław), Damian Kasprzak (Zagłebie Lubin), Konrad Polak (FC Academy Wrocław), Kacper Pasek (FC Academy Wrocław), Miłosz Ilski (Górnik Nowe Miasto Wałbrzych), Mateusz Kozdrowski (Polonia Jaszowice), Grzegorz Zygadło (GKS Mirków).


Juniorzy starsi: Dawid Pienio (STEP Tąpadła), Mateusz Dubojski (LKS Bystrzyca Górna), Tomasz Kasprzycki (Cukrownik Pszenno), Wiktor Smoczyk (Zagłębie Wałbrzych), Oliwier Michalak (Zagłębie Wałbrzych), Paweł Markowski (Unia Jaroszów), Kornel Czochara (Miedź Legnica), Fabian Metelica (Victoria Świebodzice), Szymon Kawiński (Victoria Świebodzice), Karol Walichnowski (Victoria Świebodzice), Oskar Czyż (Górnik Wałbrzych).


Juniorzy młodsi: Alex Błasz (Victoria Świebodzice), Kacper Szeremeta (Cukrownik Pszenno).


Trampkarze: Michał Janowicz (AP Dzierżoniów), Tomasz Bednarczyk (LKS Dobrocin), Filip Ladenberger (Miedź Legnica).


Młodzicy: Filip Zwierzyna (UKS Lechia Dzierżoniów), Filip Stelmach (Miedź Legnica)


DO TEGO DOKŁADAMY 37 OSÓB Z WAKACYJNEGO NABORU (TEN CAŁY CZAS TRWA I KAŻDEGO DNIA DOCHODZĄ KOLEJNE DZIEWCZYNKI I CHŁOPCY) I WITAMY W NASZYCH SZEREGACH LATEM 66 PIŁKARZY!!! - STAN NA DZIEŃ 17.08.2021!!!Nasza praca została tradycyjnie doceniona przez obozy m.in. ekstraklasowych i pierwszoligowych klubów do których trafiła spora grupa naszych zawodników - WIELKIE BRAWA!


Transfery wychodzące:


Górnik Polkowice Seniorzy I liga: Dorian Krakowski


Śląsk Wrocław Juniorzy Młodsi: Mateusz Solarz, Jakub Solarz, Mateusz Duda


Chrobry Głogów Juniorzy Młodsi: Eryk Korab, Patryk Paliński, Patryk Taratuta, Alex Kindel


Chrobry Głogów Trampkarze: Gracjan Szachniewicz


Miedź Legnica Juniorzy Młodsi: Karol Homa


Miedź Legnica Trampkarze: Jakub Sośnicki, Bartosz Dudzic, Hubert Pawlik


Bielawianka Bielawa Seniorzy: Damian Wajda, Marcos Pauli Baumagarten, Kacper Stachurski


Słowianin Wolibórz Seniorzy: Raul Mathias Botura


Orzeł Ząbkowice Śląskie Seniorzy: Damian Szydziak


WKS Wierzbice Seniorzy: Paweł Czarny


Polonia Trzebnica Seniorzy: Łukasz Kot, Kamil Szczygieł


Odra Ścinawa: Kacper Koziarz


Mewa Kunice: Kamil Szawaryn


Karolina Jaworzyna Śląska Seniorzy: Ksawery Istelski


Zjednoczeni Żarów Seniorzy: Piotr Florian


LKS Bystrzyca Górna Seniorzy: Sebastian Sieradzki, Dominik Ciuba, Eryk Ciuba


Grom Witków Seniorzy: Wojciech Pitura, Sławomir Hawryluk, Michał Madziała


LKS Marcinowice Seniorzy: Miłosz Hruszowiec, Bartłomiej Kurzeja


STEP Tąpadła/Wiry: Angielos Daras, Mateusz Śmietana


Zieloni Mrowiny Seniorzy: Filip Ciuba


Piławianka Piława Górna Seniorzy: Damian Kucharski


Sudety Dziećmorowice Seniorzy: Dominik Klechowicz


Gryf Burkatów Seniorzy: Kacper Olipra


Unia Jaroszów Seniorzy: Maciej Makówka


POŻEGNALIŚMY 40 ZAWODNIKÓW (SPORA LICZBA TO WYPOŻYCZENIA) - DZIĘKUJEMY ZA REPREZENTOWANIE BIAŁO-ZIELONYCH BARW - POWODZENIA i DO ZOBACZENIA!!!


I NIE MOŻNA OCZYWIŚCIE ZAPOMINAĆ O NIEZWYKLE WAŻNYM PREZENTOWANYM JUŻ WCZEŚNIEJ TRANSFERZE - FIRMY IGNERHOME, KTÓRA ZOSTAŁA SPONSOREM TYTULARNYM CAŁEGO NASZEGO KLUBU!!!

1091 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page