top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Superbet najszybszy. Leć na SuperMundial do Kataru!


Najważniejsze w tym roku zawody w piłce nożnej odbędą się za ponad 4 miesiące. Superbet już teraz startuje z pierwszą promocją związaną z tym fantastycznym okresem dla każdego fana piłkarskich emocji. Każdy gracz i każdy jego typ, to od dziś szansa na zdobycie jednego z jedenastu miejsc w samolocie do Kataru i przeżywanie na własnej skórze niesamowitych, futbolowych wrażeń. Twarzą akcji został Jerzy Dudek – ambasador Superbet.


Start z pole position

Gdy Coca-Cola rozpoczyna swoją kampanię świąteczną w połowie listopada, społeczeństwo jest podzielone – dla jednych to zbyt wcześnie, a inni cieszą się z magii świąt. Superbet przebija jednak wszystko i niczym bukmacherski super bohater rozpoczyna akcję „Super 11” na dokładnie 133 dni przed startem piłkarskiego święta. Bukmacher z najlepszą aplikacją mobilną na rynku chce wystartować z pierwszej pozycji i nie oddać fotela lidera aż do mety.


Super 11

Super 11, to nie tylko rywalizacja z konkurencją na rynku bukmacherskim, ale przede wszystkim rozrywka i niesamowita szansa dla klientów. Który fan piłki nie chce ruszyć na luksusową wycieczkę i doznać sportowych emocji w samym centrum najważniejszych wydarzeń? To wszystko przez kilka dni, w grupie piłkarskich fanów i z ogromem atrakcji!


Wygrać w wyścigu po bilet do Kataru

OK, napięcie zbudowane, a teraz do rzeczy. Kto i na jakich zasadach pojedzie z Superbet do Kataru?

· Udział w walce o wyjazd można brać od 11 lipca do 11 września 2022 r.;

· W tym czasie skompletowana zostanie ekipa 11 wygranych - „Super Drużyna”;

· „Super 11” to dwa oddzielne rankingi – „SUPER PUNKTY” i „SUPER KURS”, czyli podwójna szansa na wygraną! Do Kataru polecieć mogą zarówno grający regularnie, jak i okazjonalnie;

· W rankingu SUPER PUNKTY zgarniasz tytułowe punkty za każdą wygraną złotówkę w zakładach. Dodatkowo premiowane jest regularne obstawianie:

- grając przez 15 do 30 dni w trakcie akcji punkty zostaną pomnożone x2;

- grając od 31 do 45 dni punkty będą mnożone x 3;

- grając od 46 do 63 dni punkty będą mnożone x4;

· Nagrody w SUPER PUNKTACH trafią do TOP 100 rankingu. Gracze z miejsc 1, 2, 3, 4, 5, 10, 15 i 20 wyjadą do Kataru, a pozostali podzielą między siebie 2022 freebety o wartości od 25 PLN do 100 PLN każdy.

· Zasady rankingu SUPER KURS są jeszcze prostsze: do Kataru pojadą 3 osoby, które w trakcie trwania akcji trafią kupony z najwyższymi kursami.

SUPER 11 skierowana jest do wszystkich graczy Superbet – zarówno tych grających online, jak i w punktach sprzedaży stacjonarnej. Szczegółowe zasady akcji oraz informacje czy wyjazd odbędzie się podczas meczu otwarcia, meczu o wszystko, czy meczu o honor – znaleźć możecie TUTAJ.


Superbet to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych podlega karze. Hazard może uzależniać. 18+

63 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page