top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Sporo goli w Jeleniej Górze


Bardzo dobra pierwsza część gry i słabsza druga, w której przytrafiło nam się sporo błędów... Tak można podsumować weekendowy sparing juniorów młodszych IgnerHome Polonii-Stali Świdnica podczas którego mierzyliśmy się na wyjeździe z Karkonoszami Jelenia Góra.


- Pierwsza połowa toczona w bardzo szybkim tempie, mogła się podobać kibicom. Cieszy skuteczność w tej części gry, chociaż mogliśmy wynik mieć jeszcze bardziej korzystny. W drugiej połowie zdecydowanie zabrakło sił, co po części było wkalkulowane, bo w czwartek wieczór graliśmy poprzednią grę sparingową z równie wymagającym zespołem (Orzeł Ząbkowice Śląskie LDJ). Dosyć skutecznie Karkonosze to wykorzystały i tak naprawdę w kilka minut odrobiły straty z pierwszej połowy. Myślę, że mimo zmęczenia nie powinniśmy w tak łatwy sposób tracić goli, ale bardziej koncentrujemy się na tym co dobre, pamiętając jednak o mankamentach, które musimy do ligi poprawić - komentował trener naszych juniorów młodszych, Tomasz Oleksy.


Karkonosze Jelenia Góra - IgnerHome Polonia-Stal Świdnica 3:3 (0:3)


Skład: Janas, Bujak, Ratajczak, Kałwak, Kruczek, Król, Korab, Gliwa, Migas, Szewczyk, Błasz oraz Safian, Zaczyński, Malinowski, Lipiński, Choromański, Cybruch


FOTO: Przemek Kaczałko / Jelonka.com

141 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page