top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Sięgamy po zwycięstwo na własnym stadionie!


Seniorzy IgnerHome Polonii Stali Świdnica sięgnęli po domowe zwycięstwo w meczu przeciwko KP Słowianinowi Wolibórz. Zespół gospodarzy zwyciężył zasłużenie, choć skromnie 1:0 po golu strzelonym przez kapitana zespołu Wojciecha Szubę.


– Wygrywamy jako zespół, dzisiaj każdy wybiegał i wywalczył to zwycięstwo. Musimy być świadomi, że tak w tej lidze to będzie wyglądało. Znaliśmy wartość zespołu przeciwnego, mają kilku na prawdę ciekawych zawodników w ofensywie. W drugiej połowie oddaliśmy świadomie piłkę przeciwnikowi aby ich skontrować, mieliśmy naprawdę dwie, trzy sytuację, które przy odrobinie szczęścia zamieniamy na bramkę i mamy mecz zamknięty. Taka jest piłka, nie zawsze wszystko przekłujemy na zdobycze bramkowe. Najważniejsze, że mimo tego zespół przeciwny nie stworzył sobie za bardzo klarownych sytuacji. Cel osiągnięty i już dziś myślimy tylko o kolejnym przeciwniku – podsumował sobotnie spotkanie trener świdniczan Grzegorz Borowy.


IgnerHome Polonia-Stal Świdnica - Słowianin Wolibórz 1:0 (1:0)


Skład: Kot, Paszkowski, Salamon, Barros, Kasprzak, Szuba, Białasik, Filipczak, Tragarz, Kotfas, Myrta oraz Polak, Sowa, Trzyna, Kusio, Zygadło, Białas.

50 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page