Sięgamy po zwycięstwo na własnym stadionie!
- MKS Polonia-Stal Świdnica

- 28 sie 2021
- 1 minut(y) czytania

Seniorzy IgnerHome Polonii Stali Świdnica sięgnęli po domowe zwycięstwo w meczu przeciwko KP Słowianinowi Wolibórz. Zespół gospodarzy zwyciężył zasłużenie, choć skromnie 1:0 po golu strzelonym przez kapitana zespołu Wojciecha Szubę.
– Wygrywamy jako zespół, dzisiaj każdy wybiegał i wywalczył to zwycięstwo. Musimy być świadomi, że tak w tej lidze to będzie wyglądało. Znaliśmy wartość zespołu przeciwnego, mają kilku na prawdę ciekawych zawodników w ofensywie. W drugiej połowie oddaliśmy świadomie piłkę przeciwnikowi aby ich skontrować, mieliśmy naprawdę dwie, trzy sytuację, które przy odrobinie szczęścia zamieniamy na bramkę i mamy mecz zamknięty. Taka jest piłka, nie zawsze wszystko przekłujemy na zdobycze bramkowe. Najważniejsze, że mimo tego zespół przeciwny nie stworzył sobie za bardzo klarownych sytuacji. Cel osiągnięty i już dziś myślimy tylko o kolejnym przeciwniku – podsumował sobotnie spotkanie trener świdniczan Grzegorz Borowy.
IgnerHome Polonia-Stal Świdnica - Słowianin Wolibórz 1:0 (1:0)
Skład: Kot, Paszkowski, Salamon, Barros, Kasprzak, Szuba, Białasik, Filipczak, Tragarz, Kotfas, Myrta oraz Polak, Sowa, Trzyna, Kusio, Zygadło, Białas.





![Polonia gra na wyjeździe w Żarowie [RELACJA LIVE]](https://static.wixstatic.com/media/4dd4f8_cddc9f728f594af2bbd1b7c6df8ee200~mv2.jpg/v1/fill/w_980,h_653,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,enc_avif,quality_auto/4dd4f8_cddc9f728f594af2bbd1b7c6df8ee200~mv2.jpg)
Komentarze