top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Rusza sprzedaż biletów na mecz z Kluczborkiem!

Zaktualizowano: 6 sie 2020Za nami historyczna inauguracja sezonu i mecz z Ruchem Chorzów, ale my przygotowujemy się dalej i myślami jesteśmy już przy kolejnych bojach o punkty z Wartą Gorzów Wielkopolski (sobota, 8 sierpnia - wyjazd) i MKS-em Kluczbork (środa, 12 sierpnia - stadion Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji).


Wejściówki na mecz z Ruchem rozeszły się błyskawicznie i tym razem z pewnością będzie podobnie! Drodzy kibice liczymy na Wasze wsparcie i informujemy, że można już zakupywać bilety! Wciąż można nabywać karnety (pozostałe 8 meczów), które będą już w cenie 90zł. Ich posiadacze biorą udział w losowaniu klubowych gadżetów i voucherów od naszych partnerów w trakcie przerw w spotkaniach i co ważne nie muszą kupować za każdym razem pojedynczych biletów w przedsprzedaży w siedzibie klubu! Pojedyncze bilety na ten atrakcyjnie zapowiadający się bój z byłym pierwszoligowcem również będą - kwota 15 zł!


Wejściówki na całą jesień, a także pojedyncze bilety można nabywać w kolejnych dniach

według grafiku (siedziba klubu - Śląska 35A - murowany budynek):

- środa, 5 sierpnia: 16.30 - 19.30

- czwartek, 6 sierpnia: 16.30 - 19.30

- piątek, 7 sierpnia: 16.30 - 19.30

lub do wyczerpania zapasów, jak miało to miejsce podczas spotkania z Ruchem...


Drodzy Kibice - prosimy o wsparcie, wypełniamy stadion do ostatniego miejsca (obecnie w związku z ograniczeniami to 500 osób) i wspieramy biało-zielonych piłkarzy!


MATEUSZ DZIEŃ VEL RAKOCZY

30 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page