top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

RUSZA BARDZO DUŻY WIOSENNY NABÓR!!! [VIDEO]


Mamy nadzieję, że wiosna nadchodzi już na dobre, a towarzyszyć nam będzie coraz wyższa temperatura. W związku z tym klub IgnerHome Polonia-Stal Świdnica rusza z dużym, wiosennym naborem skierowanym do małych adeptów futbolu, zarówno dziewczynek, jak i chłopców, tych posiadających już jakiekolwiek doświadczenie i tych, którzy zabawę z piłką nożną zaczynać będą właśnie teraz!


Miejski Klub Sportowy IgnerHome Polonia-Stal Świdnica co sezon puszcza do boju blisko 20 drużyn uczestniczących w rozgrywkach ligowych, a w swoich strukturach zrzesza kolejnych kilka zespołów w grupach naborowych. Na biało-zielonej liście znajduje się blisko pół tysiąca zawodników i zawodniczek, a IgnerHome Polonia-Stal Świdnica jest jedynym klubem na terenie byłego województwa wałbrzyskiego posiadającym komplet drużyn w najbardziej prestiżowych klasach rozgrywkowych na terenie naszego województwa – w ligach dolnośląskich. To daje możliwość walki na co dzień z najlepszymi z najlepszych na terenie Dolnego Śląska.


Film naborowy IgnerHome Polonia-Stal Świdnica: https://www.facebook.com/poloniastalswidnica/videos/1129413274580580

Jak co roku z początkiem kwietnia klub IgnerHome Polonia-Stal Świdnica ogłasza duży nabór do swoich drużyn, skierowany do chłopców i dziewczynek zarówno rozpoczynających swoją przygodę z piłką nożną, jak i takich, którzy posiadają już doświadczenie treningowe w klubach piłkarskich i chcą kontynuować swoją przygodę w biało-zielonych barwach. To właśnie do Was wszystkich skierowane jest to ogłoszenie – dzieci w każdym wieku, które pragną spędzać czas w sposób aktywny i w duchu zasad fair-play wprowadzane będą w świat futbolu. Wiosenny nabór skierowany jest głównie do najmłodszych – grup skrzatów (roczniki 2015/2016) oraz smerfów (roczniki 2017-2018 i młodsi). Organizatorzy do spróbowania swoich sił zapraszają również starszych zawodników i zawodniczki z kategorii wiekowej żaków (roczniki 2013/2014), orlików (roczniki 2011/2012) i młodzików (roczniki 2009/2010).

Na treningi do każdej grupy i kategorii wiekowej, klub cały czas zaprasza także dzieci z Ukrainy:

Wszelkie pytania i zapisy pod numerem telefonu: 604-862-195. Ilość miejsc w poszczególnych grupach jest ograniczona, zapraszamy do kontaktu i do zobaczenia na zielonych boiskach!

79 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

留言


bottom of page