top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Raul Botura oficjalnie w Świdnicy. Wzmacniamy siłę ognia!


Mimo iż okienko transferowe w Polsce zakończyło się z końcem sierpnia, to biało-zieloni nie rezygnowali z walki o pozyskanie nowego gracza spoza terenu Polski, który mógłby wzmocnić szeregi pierwszej drużyny Dabro-Bau Polonii-Stali Świdnica. Tak też się stało, nowym piłkarzem naszej drużyny został Raul Mathias Botura.

22-letni ofensywie usposobiony piłkarz ma podwójne obywatelstwo - brazylijskie oraz włoskie. Najlepiej czuje się na pozycji skrzydłowego i powinien wzmocnić rywalizację w drugiej linii świdnickiego beniaminka. Piłkarz z Sao Paulo posiada bardzo ciekawe CV. W przeszłości reprezentował barwy młodzieżowych drużyn Corinthians, Juventus A-C, Catuense, czy Vila Nova. Jego międzynarodowy certyfikat FIFA pozyskany został z Portugalii, gdzie w ostatnim czasie bronił barw tamtejszych ekip - Quarteirense i S.D. Almancilense.


Raul do dyspozycji trenera Rafała Markowskiego jest już od kilkunastu dni, teraz oficjalnie może zadebiutować w biało-zielonych barwach. Nowemu zawodnikowi życzymy samych udanych występów, wielu goli i asyst!

681 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page