top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Przełamanie i wyjazdowa wygrana w Nowej Rudzie!


Po ostatnich słabszych występach juniorzy starsi Polonii-Stali Świdnica wrócili na zwycięską ścieżkę. Po przymusowej, kilkutygodniowej przerwie w końcu wrócili do walki o punkty i od razu sięgnęli po pełną pulę! Świdniczanie zwyciężyli na wyjeździe ekipę Piasta Nowa Ruda.


Biało-zieloni wygrali zasłużenie, choć decydujący cios zadali pod koniec spotkania. Tego dnia oprócz walki z rywalami, musieliśmy się zmagać z mocno skrupulatnymi - szczególnie w naszą stronę arbitrami. Koniec końców komplet punktów wrócił na Śląską w Świdnicy! Strzelanie rozpoczęliśmy w 22. minucie spotkania, kiedy to do sieci miejscowych trafił nasz kapitan - Sebastian Sieradzki. Mieliśmy swoje okazje na podwyższenie rezultatu, lecz brakowało wykończenia. Jakby tego było mało, w 45. minucie Bartosza Dolińskiego pokonał Paweł Rakowski i obie drużyny schodziły do szatni przy wyniku 1:1. Po powrocie do gry próbowaliśmy zaliczyć zwycięskie trafienie. To udało się w 80. minucie, kiedy wynik ustalił wprowadzony chwilę wcześniej na murawę Dominik Klechowicz. Rywalizacja ligowa w rundzie wiosennej nabiera tempa. Już w środę, 28 kwietnia podopieczni trenera Sebastiana Błaszczyka zagrają na wyjeździe ze Ślęzą Wrocław.


Piast Nowa Ruda - Polonia-Stal Świdnica 1:2 (1:1)


Polonia-Stal: Doliński, Staroń, Tragarz, Żukowski, Dżugaj, Sieradzki, Skóra, Trzyna, Czarny, Madziała, Jajko oraz Klechowicz, Zalewski, Lepak-Przybyłowicz.

258 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page