top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Pragną wrócić na zwycięskie tory [BĘDZIE LIVE]


Piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica już dziś (sobota, 9 września) podejmą na terenie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji ekipę Górnika Złotoryja. Pewne jest jedno, trzeba zagrać swoje, ale i utrzymać koncentrację przez pełen dystans 90 minut, bo Górnik potrafi zagrozić bramce przeciwnika.


Tabela w naszej ocenie nie oddaje obecnie tego, jaki zespołem jest Górnik Złotoryja. Nasz dzisiejszy przeciwnik ma tylko punkt i plasuje się na przedostatniej pozycji w tabeli. Trzeba zwrócić jednak uwagę w jakich okolicznościach tracił obecnie punkty. Złotoryjanie dwukrotnie stracili choćby punkt w doliczonym czasie gry - najpierw z rezerwami Chrobrego Głogów (2:3), jak i w ostatniej kolejce z Polonią Środa Śląska (0:1). Jedyny punkt na boisku Górnikowi udało się wywalczyć z groźnymi Łużycami Lubań (2:2). Oprócz tego były jeszcze porażki z Miedzią II Legnica i Słowianinem Wolibórz.


Prowadzona przez trenera Grzegorza Borowego biało-zielona drużyna IgnerHome Polonii-Stali Świdnica za cel postawiła sobie powrót na ścieżkę zwycięstw. Ostatnie mecze zakończyły się podziałami punktów, kolejno z BKS-em Bolesławiec, jak i Piastem Żmigród. Teraz czas by dopisać do swojego dorobku pełną pulę punktów i awansować wyżej w ligowej tabeli.


Spotkanie pomiędzy IgnerHome Polonią-Stal Świdnica a Górnikiem Złotoryja odbędzie się w sobotę, 9 września. Początek meczu rozgrywanego na głównej płycie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji o godz. 16.00. Wejściówki w cenie 10 zł, kobiety i dzieci do lat 16 mają wstęp wolny.


6. kolejka IV ligi:

Prochowiczanka Prochowice - Miedź II Legnica 9 września, 11:00

Słowianin Wolibórz - Łużyce Lubań 9 września, 14:00

Chrobry II Głogów - Piast Nowa Ruda 9 września, 16:00

Polonia Środa Śląska - Lechia Dzierżoniów 9 września, 16:00

IgnerHome Polonia-Stal Świdnica - Górnik Złotoryja 9 września, 16:00

Moto Jelcz Oława - Piast Żmigród 9 września, 16:00

Zenit Międzybórz - BKS Bobrzanie Bolesławiec 9 września, 15:00

Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - Barycz Sułów 9 września, 16:00

Iskra Księginice - KS Łomnica 10 września, 17:00


229 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page