top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Pracowity weekend biało-zielonych orlikówTo był znakomity, ale również i niezwykle pracowity weekend dla młodych piłkarzy Polonii-Stali Świdnica z rocznika 2010. Podopieczni Mariusza Krupczaka walczyli w sobotę na dwóch frontach - w prestiżowym turnieju z okazji 70-lecia klubu Łużyce Lubań i Memoriale Mirosława Lipińskiego w Pieszycach.


W Lubaniu świdniczanie zanotowali ostatecznie fantastyczne triumf. W drodze po mistrzostwo pokonaliśmy: 5:1 Zryw Zielona Góra, 4:1 z drużyną z Żar, 3:1 z Zagłębiem Lubin, a następnie w grupie mistrzowskiej zanotowaliśmy następujące rezultaty: 3:0 z KAP Kamienna Góra, 1:1 z Łużycami Lubań i 6:0 z Karkonoszami Jelenia Góra.

Skład: Migas, Niedziałkowski, Maliszewski, Kaźmierczak, Orzechowski, Waśniowski, Rokosz, Kępa, Politański, Nada, Zawada, Kozar.


Podopieczni trenera Krupczaka tego dnia walczyli jeszcze w kolejnej edycji Memoriału Mirosława Lipińskiego w Pieszycach, gdzie zajęli finalnie piątą lokatę. Nasze wyniki: AP Kamiennik 3:0, Orlik Ząbkowice Śląskie 0:2, AP Dzierżoniów 0:4, Orzeł Ząbkowice Śląskie 2:0, AP Kamiennik 3:1 i Hattrick Głuchołazy 2:0.

Skład: Kasprzak, Strzelczyk, Robak, Paluch, Podgórski, Dudajek, Chmielewski, Cisek i zawodnicy 2011, Bosh, Głogiewicz, Gawroński, Walczak.

273 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page