top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Ponownie wdrapali się na podium!
Przed tygodniem ich koledzy z rocznika 2011 triumfowali w całej imprezie, a teraz oni sami stanęli na wysokości zadania, kończąc rywalizację na podium. Młodzicy IgnerHome Polonia-Stal Świdnica spisali się znakomicie podczas międzynarodowego turnieju Master Cup rocznika 2012 rozgrywanego pod balonem w Dzierżoniowie. Biało-zieloni wywalczyli trzecią lokatę ustępując miejsca jedynie Zagłębiu Lubin i Pogoni Świebodzin.


Tydzień po roczniku 2011 pod dzierżoniowskim balonem odbył się turniej rocznika 2012 w ramach Master Cup. Nasza drużyna zajęła w nim 3. miejsce, a Staś Marciniszyn został najlepszym bramkarzem turnieju. Patrzymy powoli w przyszłość, bo niedługo rocznik 2012 będzie w młodziku wiodącym rocznikiem. W tym składzie personalnym spotkaliśmy się pierwszy raz, dołączyli do nas wyróżniający się zawodnicy z rocznika 2013. Początek wyglądał bardzo słabo… Z meczu na mecz graliśmy jednak coraz lepiej, co pozwoliło na zajęcie miejsca na najniższym stopniu podium w całym turnieju. Całość oceniam na 4 – komentuje trener młodzików IgnerHome Polonii-Stali Świdnica, Mariusz Krupczak.


Nasze wyniki:


Grupa eliminacyjna:0-1 z Krakusem Nowa Huta1-1 z Orlikiem Łagiewniki0-1 z Zagłębiem Lubin2-0 z SP Team Przecław3-0 z WKS-em Śląsk Wrocław


Grupa złota:1-2 z Pogonią Świebodzin3-1 z Krakusem Nowa Huta1-3 z Zagłębiem Lubin1-1 z KS Kutno4-0 z Lechią Dzierżoniów


Skład: Marciniszyn, Czudak, Skroboń, Ulfik, Ryzhenko, Gołdyn, Łukasik, Arendarczyk, Sidor, Demczyszak, Święcicki, Magierowski, Kołakowski, Politański, Harendarz, Pyka, Senk.


59 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page