top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Pokonać Piasta i usadowić się w górnej połówce tabeli!


Po dwóch remisach z rzędu, w tym ostatnim podziale „oczek” z wiceliderem tabeli ze Żmigrodu, piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica staną przed kolejną szansą na wywalczenie punktów w rozgrywkach grupy wschodniej Koleje Dolnośląskie IV ligi. W sobotę, 12 listopada naszym rywalem będzie zawsze groźny Piast Nowa Ruda.


Z ekipą z Nowej Rudy rzadko kiedy jest łatwo, gładko i przyjemnie. Najlepiej może to obrazować poprzedni sezon 2021/2022. W rundzie jesiennej na stadionie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji padł remis 3:3. Wiosenny rewanż w Nowej Rudzie również nie wyłonił zwycięzcy. Po zaciętym boju na terenie przeciwników było 1:1.


Przed startem 14. kolejki spotkań noworudzianie z dorobkiem 16 punktów (5 zwycięstw, 1 remis i 6 porażek) plasują się na 9. pozycji w ligowej tabeli. Podopieczni trenera Jacka Fojny są obok Foto-Higieny Gać i Bielawianki Bielawa najbardziej bezkompromisowymi zespołami w stawce z zaledwie jednym podziałem punktów. Trzy „oczka” więcej mają na swoim koncie biało-zieloni. Drużyna IgneHome Polonii-Stali Świdnica prowadzona przez trenera Grzegorza Borowego jest szósta (19 punktów – 5 wygranych, 4 remisy i 3 przegrane).


Spotkanie pomiędzy IgnerHome Polonią-Stal Świdnica a Piastem Nowa Ruda odbędzie się w sobotę, 12 listopada. Początek meczu rozgrywanego na stadionie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji o godz. 13.00. Wejście na obiekt od strony bramy głównej (szlaban). Wejściówki w cenie 10 zł, kobiety i dzieci do lat 12 – wstęp wolny. Dla tych którzy nie dotrą na stadion czekać będzie tekstowa RELACJA LIVE.


14. kolejka IV ligi – grupa wschodnia: Piast Żmigród – Słowianin Wolibórz 12 listopada, 13:00 Skałki Stolec – Moto Jelcz Oława 0:1 Galakticos Solna – Foto-Higiena Gać 12 listopada, 13:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Barycz Sułów 12 listopada, 13:00 Lechia Dzierżoniów – Sokół Marcinkowice 1:1 Bielawianka Bielawa – Górnik Wałbrzych 13 listopada, 13:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie – Polonia Trzebnica 12 listopada, 12:00 Polonia-Stal Świdnica – Piast Nowa Ruda 12 listopada, 13:00

184 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page