top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Po wygraną w derbach regionu [BĘDZIE RELACJA LIVE]


Po ostatniej, wyjazdowej porażce z Lechią Dzierżoniów, na zwycięską ścieżkę planują powrócić piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica. Biało-zieloni w sobotę, 22 października podejmą na terenie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji ekipę Bielawianki Bielawa.


Goście sobotniej potyczki po 9 rozegranych spotkaniach mają w swoim dorobku 7 "oczek" i plasują się na 12. lokacie w tabeli grupy wschodniej IV ligi. Bielawianie zanotowali dwa zwycięstwa (Skałki Stolec i Zamek Kamieniec Ząbkowicki), a do tego dołożyli remis na boisku Galakticosu Solna. To właśnie na boisku beniaminka z Solnej, Bielawianka wywalczyła jak do tej pory jedyny korzystny rezultat w tym sezonie grając na wyjeździe. Inne pojedynki rozgrywane w delegacjach kończyły się wysokimi przegranymi (1:4 ze Słowianinem Wolibórz, 1:5 z Lechią Dzierżoniów oraz 1:4 z Foto-Higieną Gać.


Dokładnie dwa razy więcej "oczek" (14) mają w swoim dorobku piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica. Podopieczni trenera Grzegorza Borowego po ostatniej porażce z Lechią Dzierżoniów (0:3) pragną wrócić na zwycięską ścieżkę i wygrać po raz piąty w tym sezonie. Trzeba zwrócić uwagę na fakt, że sporym handicapem, podobnie zresztą jak w poprzednich sezonach powinien być własny obiekt. W sezonie 2022/2023 odnieśliśmy na terenie OSiR-u Świdnica trzy z czterech triumfów, a jedyna strata punktów i niestety porażka przydarzyła nam się podczas pechowego starcia z Moto-Jelczem Oława.


Spotkanie pomiędzy IgnerHome Polonią-Stal Świdnica a Bielawianką Bielawa odbędzie się w sobotę, 22 października. Początek spotkania na terenie głównej płyty boiska Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji o godz. 15.00. Wejściówki w cenie 10 zł, kobiety i dzieci do lat 12 - wstęp wolny. Wejście na teren stadionu od ulicy Śląskiej (główna brama przy szlabanie), dotychczasowe wejście od strony ulicy Sportowej będzie zamknięte. Zapraszamy ponadto do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE.


11. kolejka IV ligi - grupa wschodnia:

Orzeł Ząbkowice Śląskie - Piast Żmigród 22 października, 13:00

IgnerHome Polonia-Stal Świdnica - Bielawianka Bielawa 22 października, 15:00

Piast Nowa Ruda - Lechia Dzierżoniów 22 października, 15:00

Polonia Trzebnica - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 22 października, 15:00

Górnik Wałbrzych - Galakticos Solna 22 października, 15:00

Sokół Marcinkowice - Skałki Stolec 22 października, 15:00

Barycz Sułów - Słowianin Wolibórz 22 października, 15:00

Foto-Higiena Gać - Moto Jelcz Oława

196 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page