top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Pójść za ciosem i wygrać kolejny ważny bój!Już dziś piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica rozegrają kolejny bój o punkty, mierząc się w 31. kolejce spotkań Koleje Dolnośląskie IV ligi z Prochowiczanką Prochowice. Biało-zieloni po ubiegłotygodniowym triumfie w wymiarze 3:1 nad Polonią Środa Śląska, chcą ponownie zapunktować.


Podobnie jak przed tygodniem, tak i dziś na stadionie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji dojdzie do bardzo ważnej konfrontacji dla układu środkowych rejonów tabeli. Prochowiczanie "są w gazie", wygrali cztery ostatnie mecze i mocno nadrobili stratę do drużyn ze środka stawki. Obecnie nasz dzisiejszy rywal jest trzynasty, mając w swoim dorobku 37 punktów. Tylko dwa "oczka" więcej mają świdniczanie, plasując się na 11. lokacie. Podopieczni trenera Grzegorza Borowego przełamali ostatnio serię niepowodzeń i meczów bez zwycięstwa, ogrywając u siebie Polonię Środa Śląska 3:1. Dodajmy, że pierwszy bój padł łupem prochowiczan. Jesienią ulegliśmy rywalom na wyjeździe 2:3.


Spotkanie 31. kolejki pomiędzy IgnerHome Polonią-Stal Świdnica i Prochowiczanką Prochowice odbędzie się w sobotę, 25 maja. Start meczu rozgrywanego na terenie OSiR-u Świdnica o godz. 17.00. Wejściówki w cenie 10 zł, kobiety i dzieci do lat 16 mają wstęp wolny. Dla tych, którzy nie dotrą dziś na stadion czekać będzie tradycyjnie tekstowa RELACJA LIVE.


31. kolejka IV ligi:

Łużyce Lubań - KS Łomnica 8:2

IgnerHome Polonia-Stal Świdnica - Prochowiczanka Prochowice 25 maja, 17:00

Polonia Środa Śląska - Moto Jelcz Oława 25 maja, 16:00

Chrobry II Głogów - Zenit Międzybórz 25 maja, 16:00

Słowianin Wolibórz - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 25 maja, 16:30

Miedź II Legnica - Iskra Księginice 25 maja, 14:00

Piast Nowa Ruda - Barycz Sułów 25 maja, 17:00

Lechia Dzierżoniów - BKS Bobrzanie Bolesławiec 25 maja, 18:00

Górnik Złotoryja - Piast Żmigród 25 maja, 15:00

339 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page