top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Nowy zawodnik w seniorach IgnerHome Polonii-Stali Świdnica!


Jest z nami od początku okresu przygotowawczego i przekonał do swojej osoby trenera pierwszej drużyny IgnerHome Polonii-Stali Świdnica. Oficjalnie prezentujemy nowego napastnika biało-zielonej ekipy seniorów.


To 24-letni Wojciech Dubas, który występuje na pozycji napastnika. W przeszłości bronił barw między innymi FC Academy Wrocław, Orła Prusice, a ostatnio naszego ligowego rywala - GKS-u Mirków. Szczególnie udany był dla niego poprzedni sezon 2020/2021, kiedy to aż 18-krotnie wpisał się na listę strzelców w rozgrywkach seniorskiej IV ligi. Podczas aktualnej kampanii rozgrywkowej też był ważnym ogniwem swojego zespołu, zaliczając jesienią 3 gole. Teraz zdecydował się na zmianę przynależności klubowej dołączając do swojego byłego kolegi z Mirkowa - Grzegorza Zygadło, który do Świdnicy trafił już latem.


Wojciech Dubas trafił do IgnerHome Polonii-Stali Świdnica na zasadzie transferu definitywnego. Witamy serdecznie w Świdnicy, liczymy na wzmocnienie rywalizacji w ofensywie i czekamy na same dobre występy okraszone trafieniami!

506 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page