top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Nowy obrońca w IgnerHome Polonii-Stali Świdnica!


Po Kornelu Traczyku (Ślęza Wrocław) i Oskarze Trzepaczu (Piast Żmigród), czas na trzeciego zawodnika, który dołącza do biało-zielonych szeregów i w sezonie 2022/2023 będzie do dyspozycji trenera pierwszej drużyny IgnerHome Polonii-Stali Świdnica - Grzegorza Borowego.


Nowym zawodnikiem świdnickiego klubu został 24-letni boczny obrońca - Kamil Moskwa. Piłkarz przez 7 lat występował w młodzieżowych drużynach Śląska Wrocław, z którego na sezon trafił do czwartoligowej Orli Wąsosz, stając się z miejsca ważnym punktem zespołu występującego w grupie zachodniej seniorskiej IV ligi. Przed startem sezonu 2018/2019 zasilił szeregi reprezentanta grupy wschodniej IV ligi - Miejskiego Klubu Piłkarskiego w Wołowie. Tam występował przez kolejne cztery sezony. W trakcie ostatnich rozgrywek wystąpił w barwach MKP w 29 z 30 możliwych ligowych spotkań (jedna pauza za kartki), w niemalże wszystkich meczach grając od pierwszej do ostatniej minuty i dokładając jedno trafienie. Kamil Moskwa pokazał się z bardzo dobrej strony od samego startu okresu przygotowawczego, będąc pewnym punktem naszej ekipy podczas ostatnich meczów sparingowych.


Teraz nowy zawodnik na zasadzie transferu definitywnego zamienia Miejski Klub Piłkarski w Wołowie na IgnerHome Polonię-Stal Świdnica. Nowemu piłkarzowi życzymy samych udanych występów w biało-zielonych barwach, jak największej liczby minut na boisku i meczów zakończonych wraz z partnerami z formacji defensywnej na zero z tyłu.

242 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page