top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Nie było na nas mocnych...(!)


Bardzo dobry występ mają za sobą młodzi piłkarze Polonii-Stali Świdnica trenera Ryszarda Tyndla z rocznika 2011, którzy w turnieju Deichmann Minimistrzostwa zajęli w swojej kategorii wiekowej pierwsze oraz trzecie miejsce!

Zwycięska drużyna Nigerii w całym turnieju była niepokonana, odnosząc dziesięć zwycięstw i notując imponujący bilans goli 62:4! Ekipie Irlandii nie poszło grzej. Ostatecznie po dobrym spotkaniu o najniższy stopień podium, pechowo zremisowaliśmy, ale w rzutach karnych byliśmy już bezbłędni.

- Jestem bardzo zadowolony z naszego występu. Nie ma w okolicy żadnej drużyny, która ma w roczniku prawie dwudziestu zawodników na dobrym i wysokim poziomie sportowym. Bardzo to cieszy, że nie trzeba pracować z dwójką-trójką dzieci w roczniku, tylko cała grupa prezentuje się z dobrej strony. Najlepszym przykładem są wyniki jakie odnoszą dwie ekipy. To nie przypadek, że co turniej „jedynka” i „dwójka” są w czołówce. Na zajęciach cały czas mamy stuprocentową frekwencję, więc będzie to procentować - mówi szczęśliwy trener zespołu, Ryszard Tyndel.
Skład Nigerii: Michał Sobolewski, Karol Walczak, Hubert Głogiewicz, Noah Bösch, Benjamin Miedziński, Kacper Krawczyk, Kacper Mielnik, Szymon Gawroński, Przemysław Dela.

Skład Irlandii: Feliks Dudek, Krystian Kopeć, Marcel Rohde, Oskar Ożóg, Aleksander Stasiak, Kacper Monica, Dawid Marszałek, Leon Kosmala, Wojciech Wiśniewski.

267 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page