Szukaj
  • MKS Polonia-Stal Świdnica

Nasz piłkarz w gronie 40 najzdolniejszych graczy w kraju z rocznika 2010!


Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił listę powołanych zawodników z rocznika 2010, którzy w dniach 10-14 października wezmą udział w Jesiennej Akademii Młodych Orłów 2022 w Siedlcach. W tej grupie obok reprezentantów m.in. ekstraklasowców z Legii Warszawa, Lecha Poznań, czy Pogoni Szczecin, znalazło się również miejsce dla zawodnika IgnerHome Polonii-Stali Świdnica z drużyny młodzików trenerów Mariusza Krupczaka i Szymona Krupczaka.


Pełna lista powołanych zawodników:

Damian Albrycht (Beniaminek Krosno)

Kevin Blezień (Beniaminek Krosno)

Adrian Centkowski (Pogoń Szczecin)

Michał Kielsznia (Pogoń Szczecin)

Robert Prosowski (Pogoń Szczecin)

Milan Putkiewicz (Pogoń Szczecin)

Tomasz Rzepiejewski (Pogoń Szczecin)

Filip Daniłowski (Talent Białystok)

Xavier Dąbkowski (AP Waleczni Olszewo-Borki)

Filip Kwiecień (Akademia Mistrzów Cracovia)

Wojciech Szuber (Akademia Mistrzów Cracovia)

Filip Cyboroń (DAP Dębica)

Mateusz Politański (IgnerHome Polonia-Stal Świdnica)

Marcel Mrowiński (KKS Lech Poznań)

Olaf Głąb (Korona Kielce)

Aleksander Laksy (Śląsk Łubniany)

Mateusz Koligat (Lech Poznań)

Marcel Kropp (Lech Poznań)

Maciej Malecki (Lech Poznań)

Igor Brzeziński (Legia Warszawa)

Oskar Putrzyński (Legia Warszawa)

Dawid Rodak (Legia Warszawa)

Franciszek Stępniewski (Legia Warszawa)

Aleksander Michałowski (ŁKS Łódź)

Franciszek Zgoda (ŁKS Łódź)

Jeremi Ciach (ŁKS Łódź)

Błażej Ślazyk (MKS Limanovia Limanowa)

Jan Małota (Odra Opole)

Igor Szwajdych (Pogoń Kraków)

Adam Pięknik (Żuri Olsztyn)

Hubert Kostek (Stal Rzeszów)

Ksawery Lizak (Stal Rzeszów)

Marcel Łoboda (Stal Rzeszów)

Szymon Siekaniec (Stal Rzeszów)

Marcel Bazylewicz (Śląsk Wrocław)

Filip Pawelec (Śląsk Wrocław)

Igor Mak (AP Reissa Konin)

Maciej Tasarz (UKS Mały Jeziorak Iława)

Jarosław Kuc (Warta Gorzów Wielkopolski)

Tymoteusz Leśniak (Wisła Kraków)

489 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie