top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Najpierw remis z Miedzią, a następnie wygrana z Orłem


To był udany okres dla trampkarzy IgnerHome Polonii-Stali Świdnica prowadzonych przez trenera Piotra Krygiera. Pierwsza drużyna biało-zielonych zremisowała w weekend na wyjeździe z Miedzią Legnica, a w środę, 8 czerwca nasza "dwójka" ograła u siebie Akademię Sportu Orzeł Ząbkowice Śląskie.


Spotkanie I ligi wojewódzkiej rozgrywane w Legnicy rozpoczęło się od niezbyt miłej niespodzianki. Na boisku przy ulicy Grabskiego próżno było szukać sędziów desygnowanych na ten pojedynek. Mecz rozpoczął się zatem z lekkim opóźnieniem spowodowanym poszukiwania zastępstwa dla arbitrów. Jako pierwsi do sieci trafili świdniczanie. Już w 5. minucie po krótko rozegranym rzucie rożnym precyzyjnym uderzeniem popisał się Marek Kaźmierczak i zrobiło się 1:0. Goście mieli swoje szanse na podwyższenie rezultatu, ale ta sztuka nam się nie udała. Finalnie w 70. minucie do remisu 1:1 doprowadzili przeciwnicy i mecz zakończył się raczej sprawiedliwym podziałem punktów. Tabeli rozgrywek biało-zieloni plasują się na szóstym miejscu w tabeli.


Miedź Legnica - IgnerHome Polonia-Stal Świdnica 1:1 (0:1)


Skład: Janowicz, Zawiła, Urbańczyk, Bednarczyk, Dudzic, Kula, Kaźmierczak, Jarosz, Pieńkowski, Pierzchała, Łabędź, Kołodziejczyk, Manijak, Ladenberger, Bereś.W ostatnią środę, 8 czerwca odbył się z kolei zaległy mecz w ramach III ligi okręgowej trampkarzy pomiędzy IgnerHome Polonią-Stal Świdnica a Akademią Sportu Orzeł Ząbkowice Śląskie. Gospodarze zwyciężyli pewnie, aplikując przyjezdnym po dwa gole w każdej części gry. Do przerwy receptę na bramkarza rywali znaleźli Bartosz Dudzic i Adrian Bereś, a po zmianie stron na listę strzelców wpisali się Szymon Mazur i ponownie Bartosz Dudzic. Po tej wygranej świdniczanie powrócili na drugą lokatę w tabeli rozgrywek, a 18 czerwca zagramy u siebie z trzecim w stawce Gwarkiem Wałbrzych. Będzie to nasz ostatni występ w sezonie 2021/2022.


IgnerHome Polonia-Stal II Świdnica - AS Orzeł Ząbkowice Śląskie 4:0 (2:0)


Skład: Janowicz, Kazimierski, Ladenberger, Sztabiński, Kołodziejczyk, Marczak, Podleśny, Jarosz, Sahaidak, Dudzic, Bereś, Szeremeta, Mazur, Kuśnierz, Wacht, Jaworski.

209 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page