top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Nagrodzeni za swój trud i wysiłek


Znamy rozstrzygnięcia imprez numer dwa i trzy w ramach cyklu „Turniejów piłki halowej o puchar Niepodległości Świdnica 2023”. W niedzielę, 12 listopada na terenie hali widowiskowo-sportowej im. Haliny Aszkiełowicz-Wojno klub IgnerHome Polonia-Stal Świdnica był organizatorem turniejów w kategoriach wiekowych 2016 i 2014.W obu imprezach na starcie znalazło się osiem zespołów z całego Dolnego Śląska. Choć formalnie prowadzono klasyfikację końcową, to zwycięzcą był każdy uczestnik, który stanął na starcie całej rywalizacji. W każdą piłkarkę i każdego piłkarza czekały okolicznościowy medal za udział w turnieju oraz pamiątkowy dyplom. Organizatorzy zadbali także o zdrowe przekąski dla dzieci w postaci bananów i jabłek z Sadu w Burkatowie. Walka w obu kategoriach wiekowych toczyła się początkowo w dwóch grupach, następnie rozgrywano półfinały i mecze o miejsce. Wszystko zaczęło się turniejem w kategorii wiekowej rocznika 2016 (godz. 9.00 – 13.00), po nich do swoich zmagań stanęli o dwa lata starsi zawodnicy i zawodniczki (14.00 – 18.00).


Klasyfikacja końcowa turnieju 2016: 1. Górnik Polkowice 2. UKS Zgorzelec 3. Jaworzanka Jawor 4. MKS Szczawno Zdrój 5. MKS Polonia Świdnica – dziewczęta 6. Champions Świebodzice 7. IgnerHome Polonia-Stal Świdnica 8. UKS Gminy Miękinia


Klasyfikacja końcowa turnieju 2014: 1. Baszta Wałbrzych 2. Górnik Polkowice 3. AKS Strzegom 4. IgnerHome Polonia-Stal Świdnica 5. MKS Polonia Świdnica 6. UKS Zgorzelec 7. Pogoń Pieszyce 8. UKS Gminy MiękiniaKlub IgnerHome Polonia-Stal Świdnica w listopadzie jest organizatorem w sumie czterech wydarzeń w ramach cyklu „Turniejów piłki halowej o puchar Niepodległości Świdnica 2023”. Wydarzenia przeznaczone są dla zawodników z roczników 2014, 2015, 2016 i 2017. Wszystkie sportowe imprezy odbędą się na terenie hali widowiskowo-sportowej im. Haliny Aszkiełowicz-Wojno na Zawiszowie. Cykl turniejó, k realizowany jest w ramach Programu Mikro Granty, którego operatorem krajowym jest Fundacja Orły Sportu.

22 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page