top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Na szczycie są też młodzicy...

Zaktualizowano: 8 paź 2020


Podobnie jak dwie drużyny trampkarzy i juniorzy młodsi, liderami swojej tabeli są także młodzicy Polonii-Stali Świdnica z ligi dolnośląskiej. Drużyna trenera Mariusza Krupczaka pokonała w swoim ostatnim występie ekipę Olympicu Wrocław.


Biało-zieloni dobrze rozpoczęli to spotkanie i po pół godzinie gry wygrywali już 3:0 po dwóch trafieniach Igora Pierzchały i golu Aliego Nada. Chwilę później było 4:0, kiedy to receptę na bramkarza rywali znalazł Marek Kaźmierczak. W drugiej części gry goście zdobyli honorowego gola autorstwa Franciszka Wrzesińskiego. Finalnie skończyło się rezultatem 4:1 dla naszej drużyny. Świdniczanie z dorobkiem 15 punktów (5 wygranych i 1 porażka) znajdują się na pierwszej pozycji w tabeli ligi dolnośląskiej młodzików.


Polonia-Stal Świdnica - Olympic Wrocław 4:1


Polonia-Stal: Migas, Duda, Dudek, Kaźmierczak, Kołodziejczyk, Marczak, Pierzchała, Szeremeta, Urbańczyk, Sikora, Waśniowski, Kiliszewski, Kuśnierz, Nada, Redlica.Gorzej poszło niestety naszej młodziutkiej drużynie z rocznika 2009 występującej lidze okręgowej. Zespół prowadzony przez trenera Jakuba Rosiaka uległ na wyjeździe Orlikowi Ząbkowice Śląskie 1:3. Po raz kolejny nie udało nam się utrzymać przewagi, choć tym razem była ona skromna. Od 4. minuty prowadziliśmy po trafieniu Krystiana Monicy. Po pół godzinie gry strzelali już tylko miejscowi. Po dublecie Marcela Grabowskiego i golu Michała Badeckiego Orlik zwyciężył 3:1. Po tej porażce biało-zieloni spadli z trzeciej na czwartą pozycję w tabeli, kosztem właśnie ząbkowickiej ekipy.


Orlik Ząbkowice Śląskie - Polonia-Stal Świdnica 3:1


Polonia-Stal: Oleś, Hajduga, Piechurski, Kozar, Monica, Szukalski, Ślipek, Wacht, Zienkiewicz, Maliszewski, Niedziałkowski, Orzechowski, Studnicki, Zawada, Krystyniak.

166 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page