Szukaj
  • MKS Polonia-Stal Świdnica

Na dzień dobry derby z Górnikiem!


Dolnośląski Związek Piłki Nożnej opublikował szczegółowe terminarze grupy wschodniej i grupy zachodniej piłkarskiej IV ligi. na inaugurację biało-zielona ekipa IgnerHome Polonii-Stali Świdnica podejmie na swoim terenie Górnika Wałbrzych.


W terminarzu dojdzie jeszcze do małego przetasowania. Dziś z rozgrywek grupy zachodniej wycofał się beniaminek – Orla Wąsosz. Teraz o dalszej sprawie zadecyduje Komisja ds. Rozgrywek Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej. Zgodnie z regulaminem może dojść do sytuacji, że w miejsce wycofanej Orli Wąsosz wskoczy któraś z kolejnych drużyn z klasy okręgowej. Niewykluczone są ponadto małe przetasowania zespołów na linii grupa wschodnia – grupa zachodnia.


IV liga – grupa wschodnia:

1. kolejka (13-14 sierpnia) Skałki Stolec – Piast Żmigród Galakticos Solna – Słowianin Wolibórz Polonia Środa Śląska – Moto Jelcz Oława Lechia Dzierżoniów – Foto-Higiena Gać Bielawianka Bielawa – Barycz Sułów Orzeł Ząbkowice Śląskie – Sokół Marcinkowice IgnerHome Polonia-Stal Świdnica – Górnik Wałbrzych Piast Nowa Ruda – Polonia Trzebnica

2. kolejka (20-21 sierpnia) Piast Żmigród – Polonia Trzebnica Górnik Wałbrzych – Piast Nowa Ruda Sokół Marcinkowice – IgnerHome Polonia-Stal Świdnica Barycz Sułów – Orzeł Ząbkowice Śląskie Foto-Higiena Gać – Bielawianka Bielawa Moto Jelcz Oława – Lechia Dzierżoniów Słowianin Wolibórz – Polonia Środa Śląska Skałki Stolec – Galakticos Solna

3. kolejka (27-28 sierpnia) Galakticos Solna – Piast Żmigród Polonia Środa Śląska – Skałki Stolec Lechia Dzierżoniów – Słowianin Wolibórz Bielawianka Bielawa – Moto Jelcz Oława Orzeł Ząbkowice Śląskie – Foto-Higiena Gać IgnerHome Polonia-Stal Świdnica – Barycz Sułów Piast Nowa Ruda – Sokół Marcinkowice Polonia Trzebnica – Górnik Wałbrzych

4. kolejka (3-4 września) Piast Żmigród – Górnik Wałbrzych Sokół Marcinkowice – Polonia Trzebnica Barycz Sułów – Piast Nowa Ruda Foto-Higiena Gać – IgnerHome Polonia-Stal Świdnica Moto Jelcz Oława – Orzeł Ząbkowice Śląskie Słowianin Wolibórz – Bielawianka Bielawa Skałki Stolec – Lechia Dzierżoniów Galakticos Solna – Polonia Środa Śląska

5. kolejka (10-11 września) Polonia Środa Śląska – Piast Żmigród Lechia Dzierżoniów – Galakticos Solna Bielawianka Bielawa – Skałki Stolec Orzeł Ząbkowice Śląskie – Słowianin Wolibórz IgnerHome Polonia-Stal Świdnica – Moto Jelcz Oława Piast Nowa Ruda – Foto-Higiena Gać Polonia Trzebnica – Barycz Sułów Górnik Wałbrzych – Sokół Marcinkowice

6. kolejka (17-18 września) Piast Żmigród – Sokół Marcinkowice Barycz Sułów – Górnik Wałbrzych Foto-Higiena Gać – Polonia Trzebnica Moto Jelcz Oława – Piast Nowa Ruda Słowianin Wolibórz – IgnerHome Polonia-Stal Świdnica Skałki Stolec – Orzeł Ząbkowice Śląskie Galakticos Solna – Bielawianka Bielawa Polonia Środa Śląska – Lechia Dzierżoniów

7. kolejka (24-25 września) Lechia Dzierżoniów – Piast Żmigród Bielawianka Bielawa – Polonia Środa Śląska Orzeł Ząbkowice Śląskie – Galakticos Solna IgnerHome Polonia-Stal Świdnica – Skałki Stolec Piast Nowa Ruda – Słowianin Wolibórz Polonia Trzebnica – Moto Jelcz Oława Górnik Wałbrzych – Foto-Higiena Gać Sokół Marcinkowice – Barycz Sułów

8. kolejka (1-2 października) Piast Żmigród – Barycz Sułów Foto-Higiena Gać – Sokół Marcinkowice Moto Jelcz Oława – Górnik Wałbrzych Słowianin Wolibórz – Polonia Trzebnica Skałki Stolec – Piast Nowa Ruda Galakticos Solna – IgnerHome Polonia-Stal Świdnica Polonia Środa Śląska – Orzeł Ząbkowice Śląskie Lechia Dzierżoniów – Bielawianka Bielawa

9. kolejka (8-9 października) Bielawianka Bielawa – Piast Żmigród Orzeł Ząbkowice Śląskie – Lechia Dzierżoniów IgnerHome Polonia-Stal Świdnica – Polonia Środa Śląska Piast Nowa Ruda – Galakticos Solna Polonia Trzebnica – Skałki Stolec Górnik Wałbrzych – Słowianin Wolibórz Sokół Marcinkowice – Moto Jelcz Oława Barycz Sułów – Foto-Higiena Gać

10. kolejka (15-16 października) Piast Żmigród – Foto-Higiena Gać Moto Jelcz Oława – Barycz Sułów Słowianin Wolibórz – Sokół Marcinkowice Skałki Stolec – Górnik Wałbrzych Galakticos Solna – Polonia Trzebnica Polonia Środa Śląska – Piast Nowa Ruda Lechia Dzierżoniów – IgnerHome Polonia-Stal Świdnica Bielawianka Bielawa – Orzeł Ząbkowice Śląskie

11. kolejka (22-23 października) Orzeł Ząbkowice Śląskie – Piast Żmigród IgnerHome Polonia-Stal Świdnica – Bielawianka Bielawa Piast Nowa Ruda – Lechia Dzierżoniów Polonia Trzebnica – Polonia Środa Śląska Górnik Wałbrzych – Galakticos Solna Sokół Marcinkowice – Skałki Stolec Barycz Sułów – Słowianin Wolibórz Foto-Higiena Gać – Moto Jelcz Oława

12. kolejka (29-30 października) Piast Żmigród – Moto Jelcz Oława Słowianin Wolibórz – Foto-Higiena Gać Skałki Stolec – Barycz Sułów Galakticos Solna – Sokół Marcinkowice Polonia Środa Śląska – Górnik Wałbrzych Lechia Dzierżoniów – Polonia Trzebnica Bielawianka Bielawa – Piast Nowa Ruda Orzeł Ząbkowice Śląskie – IgnerHome Polonia-Stal Świdnica

13. kolejka (5-6 listopada) IgnerHome Polonia-Stal Świdnica – Piast Żmigród Piast Nowa Ruda – Orzeł Ząbkowice Śląskie Polonia Trzebnica – Bielawianka Bielawa Górnik Wałbrzych – Lechia Dzierżoniów Sokół Marcinkowice – Polonia Środa Śląska Barycz Sułów – Galakticos Solna Foto-Higiena Gać – Skałki Stolec Moto Jelcz Oława – Słowianin Wolibórz

14. kolejka (12-13 listopada) Piast Żmigród – Słowianin Wolibórz Skałki Stolec – Moto Jelcz Oława Galakticos Solna – Foto-Higiena Gać Polonia Środa Śląska – Barycz Sułów Lechia Dzierżoniów – Sokół Marcinkowice Bielawianka Bielawa – Górnik Wałbrzych Orzeł Ząbkowice Śląskie – Polonia Trzebnica IgnerHome Polonia-Stal Świdnica – Piast Nowa Ruda

15. kolejka (19-20 listopada) Piast Nowa Ruda – Piast Żmigród Polonia Trzebnica – IgnerHome Polonia-Stal Świdnica Górnik Wałbrzych – Orzeł Ząbkowice Śląskie Sokół Marcinkowice – Bielawianka Bielawa Barycz Sułów – Lechia Dzierżoniów Foto-Higiena Gać – Polonia Środa Śląska Moto Jelcz Oława – Galakticos Solna Słowianin Wolibórz – Skałki Stolec

IV liga – grupa zachodnia:

1. kolejka (13-14 sierpnia) Kuźnia Jawor – Iskra Kochlice AKS Strzegom – Łużyce Lubań Odra Ścinawa – Sparta Grębocice Orla Wąsosz – Apis Jędrzychowice Gryf Gryfów Śląski – Mewa Kunice Karkonosze Jelenia Góra – BKS Bobrzanie Bolesławiec Sparta Rudna – Granit Roztoka Prochowiczanka Prochowice – Górnik Złotoryja

2. kolejka (20-21 sierpnia) Iskra Kochlice – Górnik Złotoryja Granit Roztoka – Prochowiczanka Prochowice BKS Bobrzanie Bolesławiec – Sparta Rudna Mewa Kunice – Karkonosze Jelenia Góra Apis Jędrzychowice – Gryf Gryfów Śląski Sparta Grębocice – Orla Wąsosz Łużyce Lubań – Odra Ścinawa Kuźnia Jawor – AKS Strzegom

3. kolejka (27-28 sierpnia) AKS Strzegom – Iskra Kochlice Odra Ścinawa – Kuźnia Jawor Orla Wąsosz – Łużyce Lubań Gryf Gryfów Śląski – Sparta Grębocice Karkonosze Jelenia Góra – Apis Jędrzychowice Sparta Rudna – Mewa Kunice Prochowiczanka Prochowice – BKS Bobrzanie Bolesławiec Górnik Złotoryja – Granit Roztoka

4. kolejka (3-4 września) Iskra Kochlice – Granit Roztoka BKS Bobrzanie Bolesławiec – Górnik Złotoryja Mewa Kunice – Prochowiczanka Prochowice Apis Jędrzychowice – Sparta Rudna Sparta Grębocice – Karkonosze Jelenia Góra Łużyce Lubań – Gryf Gryfów Śląski Kuźnia Jawor – Orla Wąsosz AKS Strzegom – Odra Ścinawa

5. kolejka (10-11 września) Odra Ścinawa – Iskra Kochlice Orla Wąsosz – AKS Strzegom Gryf Gryfów Śląski – Kuźnia Jawor Karkonosze Jelenia Góra – Łużyce Lubań Sparta Rudna – Sparta Grębocice Prochowiczanka Prochowice – Apis Jędrzychowice Górnik Złotoryja – Mewa Kunice Granit Roztoka – BKS Bobrzanie Bolesławiec

6. kolejka (17-18 września) Iskra Kochlice – BKS Bobrzanie Bolesławiec Mewa Kunice – Granit Roztoka Apis Jędrzychowice – Górnik Złotoryja Sparta Grębocice – Prochowiczanka Prochowice Łużyce Lubań – Sparta Rudna Kuźnia Jawor – Karkonosze Jelenia Góra AKS Strzegom – Gryf Gryfów Śląski Odra Ścinawa – Orla Wąsosz

7. kolejka (24-25 września) Orla Wąsosz – Iskra Kochlice Gryf Gryfów Śląski – Odra Ścinawa Karkonosze Jelenia Góra – AKS Strzegom Sparta Rudna – Kuźnia Jawor Prochowiczanka Prochowice – Łużyce Lubań Górnik Złotoryja – Sparta Grębocice Granit Roztoka – Apis Jędrzychowice BKS Bobrzanie Bolesławiec – Mewa Kunice

8. kolejka (1-2 października) Iskra Kochlice – Mewa Kunice Apis Jędrzychowice – BKS Bobrzanie Bolesławiec Sparta Grębocice – Granit Roztoka Łużyce Lubań – Górnik Złotoryja Kuźnia Jawor – Prochowiczanka Prochowice AKS Strzegom – Sparta Rudna Odra Ścinawa – Karkonosze Jelenia Góra Orla Wąsosz – Gryf Gryfów Śląski

9. kolejka (8-9 października) Gryf Gryfów Śląski – Iskra Kochlice Karkonosze Jelenia Góra – Orla Wąsosz Sparta Rudna – Odra Ścinawa Prochowiczanka Prochowice – AKS Strzegom Górnik Złotoryja – Kuźnia Jawor Granit Roztoka – Łużyce Lubań BKS Bobrzanie Bolesławiec – Sparta Grębocice Mewa Kunice – Apis Jędrzychowice

10. kolejka (15-16 października) Iskra Kochlice – Apis Jędrzychowice Sparta Grębocice – Mewa Kunice Łużyce Lubań – BKS Bobrzanie Bolesławiec Kuźnia Jawor – Granit Roztoka AKS Strzegom – Górnik Złotoryja Odra Ścinawa – Prochowiczanka Prochowice Orla Wąsosz – Sparta Rudna Gryf Gryfów Śląski – Karkonosze Jelenia Góra

11. kolejka (22-23 października) Karkonosze Jelenia Góra – Iskra Kochlice Sparta Rudna – Gryf Gryfów Śląski Prochowiczanka Prochowice – Orla Wąsosz Górnik Złotoryja – Odra Ścinawa Granit Roztoka – AKS Strzegom BKS Bobrzanie Bolesławiec – Kuźnia Jawor Mewa Kunice – Łużyce Lubań Apis Jędrzychowice – Sparta Grębocice

12. kolejka (29-30 października) Iskra Kochlice – Sparta Grębocice Łużyce Lubań – Apis Jędrzychowice Kuźnia Jawor – Mewa Kunice AKS Strzegom – BKS Bobrzanie Bolesławiec Odra Ścinawa – Granit Roztoka Orla Wąsosz – Górnik Złotoryja Gryf Gryfów Śląski – Prochowiczanka Prochowice Karkonosze Jelenia Góra – Sparta Rudna

13. kolejka (5-6 listopada) Sparta Rudna – Iskra Kochlice Prochowiczanka Prochowice – Karkonosze Jelenia Góra Górnik Złotoryja – Gryf Gryfów Śląski Granit Roztoka – Orla Wąsosz BKS Bobrzanie Bolesławiec – Odra Ścinawa Mewa Kunice – AKS Strzegom Apis Jędrzychowice – Kuźnia Jawor Sparta Grębocice – Łużyce Lubań

14. kolejka (12-13 listopada) Iskra Kochlice – Łużyce Lubań Kuźnia Jawor – Sparta Grębocice AKS Strzegom – Apis Jędrzychowice Odra Ścinawa – Mewa Kunice Orla Wąsosz – BKS Bobrzanie Bolesławiec Gryf Gryfów Śląski – Granit Roztoka Karkonosze Jelenia Góra – Górnik Złotoryja Sparta Rudna – Prochowiczanka Prochowice

15. kolejka (19-20 listopada) Prochowiczanka Prochowice – Iskra Kochlice Górnik Złotoryja – Sparta Rudna Granit Roztoka – Karkonosze Jelenia Góra BKS Bobrzanie Bolesławiec – Gryf Gryfów Śląski Mewa Kunice – Orla Wąsosz Apis Jędrzychowice – Odra Ścinawa Sparta Grębocice – AKS Strzegom Łużyce Lubań – Kuźnia Jawor

333 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie