top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Memoriał w Świdnicy [TERMINARZ]


Już w najbliższy piątek, 3 marca rozpoczną się trzydniowe zmagania w ramach piątej edycji Memoriału Piłkarskiego Grzegorza Solarza. Przypominamy podział na grupy i prezentujemy szczegółowy harmonogram gier.


Podział na grupy:


Grupa A:

Łużyce Lubań

CSK Uhersky Brod

IgnerHome Polonia-Stal Świdnica

Górnik Wałbrzych

UKS Lechia Dzierżoniów


Grupa B:

Polonia Leszno

TP Jastrząb Bielszowice

Piast Nowa Ruda

Akademia Młodego Piłkarza Bolesławiec

Piast Żmigród



Wszystkie mecze gramy na sztucznym boisku Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji - ul. Śląska 35



I FAZA TURNIEJU:


Piątek, 3 marca:


14.30 - 15.00 - grupa A: IgnerHome Polonia-Stal Świdnica - Górnik Wałbrzych


15.05 - 15.35 - grupa B: TP Jastrząb Bielszowice - Piast Żmigród


15.40 - 16.10 - grupa A: CSK Uhersky Brod - UKS Lechia Dzierżoniów


16.15 - 16.45 - grupa B: Akademia Młodego Piłkarza Bolesławiec - Piast Nowa Ruda


16.50 - 17.20 - grupa A: Łużyce Lubań - Górnik Wałbrzych


17.25 - 17.55 - grupa A: CSK Uhersky Brod - IgnerHome Polonia-Stal Świdnica


18.00 - 18.30 - grupa B: Piast Żmigród - Akademia Młodego Piłkarza Bolesławiec


18.35 - 19.05 - grupa B: Polonia Leszno - TP Jastrząb Bielszowice


19.10 - 19.40 - grupa A: Górnik Wałbrzych - UKS Lechia Dzierżoniów


19.45 - 20.15 - grupa B: Polonia Leszno - Piast Nowa Ruda


20.20 - 20.50 - grupa A: IgnerHome Polonia-Stal Świdnica - Łużyce Lubań




Sobota, 4 marca:


8.30 - 9.00 - grupa B: Piast Nowa Ruda - Piast Żmigród


9.05 - 9.35 - grupa B: Akademia Młodego Piłkarza Bolesławiec - Polonia Leszno


9.40 - 10.10 - grupa A: Łużyce Lubań - CSK Uhersky Brod


10.15 - 10.45 - grupa B: Piast Nowa Ruda - TP Jastrząb Bielszowice


10.50 - 11.20 - grupa B: Piast Żmigród - Polonia Leszno


11.25 - 11.55 - grupa A: UKS Lechia Dzierżoniów - Łużyce Lubań


12.00 - 12.30 - grupa B: TP Jastrząb Bielszowice - Akademia Młodego Piłkarza Bolesławiec


12.35 - 13.05 - grupa A: Górnik Wałbrzych - CSK Uhersky Brod


13.10 - 13.40 - grupa A: UKS Lechia Dzierżoniów - IgnerHome Polonia-Stal Świdnica



II FAZA TURNIEJU

14.30 - 15.00 - grupa srebrna: 3A/3B (gorszy bilans) - 4A


15.05 - 15.35 - grupa złota: 3A/B (lepszy bilans) - 1A


15.40 - 16.10 - grupa srebrna: 4B - 5A


16.15 - 16.45 - grupa złota: 1B - 2A


16.50 - 17.20 - grupa srebrna: 4A - 5B


17.25 - 17.55 - grupa złota: 1A - 2B


18.00 - 18.30 - grupa srebrna: 4B - 3A/B (gorszy bilans)


18.35 - 19.05 - grupa złota: 1B - 3A/B (lepszy bilans)


19.10 - 19.40 - grupa srebrna: 5A - 5B


19.45 - 20.15 - grupa złota: 2A - 2B



Niedziela, 5 marca:


9.00 - 9.30 - grupa srebrna: 3A/3B (gorszy bilans) - 5A


9.35 - 10.05 - grupa złota: 3A/B (lepszy bilans) - 2A


10.10 - 10.40 - grupa srebrna: 5B - 4B


10.45 - 11.15 - grupa złota: 2B - 1B


11.20 - 11.50 - grupa srebrna: 5A - 4A


11.55 - 12.25 - grupa złota: 2A - 1A


12.30 - 13.00 - grupa srebrna: 5B - 3A/B (gorszy bilans)


13.05 - 13.35 - grupa złota: 2B - 3A/B (lepszy bilans)


13.40 - 14.10 - grupa srebrna: 4A - 4B


14.15 - 14.45 - grupa złota: 1A - 1B


15.00 - UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU

523 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page