top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Młodzicy z kolejnym punktami


Kolejny pracowity okres mają za sobą młodzicy Polonii-Stali Świdnica z ligi dolnośląskiej. Podopieczni trenera Mariusza Krupczaka wywalczyli łącznie podczas konfrontacji z Gryfem Świdnica i Śląskiem Wrocław cztery punkty.


W czwartek, 3 czerwca biało-zieloni liderzy rozgrywek ligi dolnośląskiej zmierzyli się w starciu derbowym z Gryfem Świdnica. Mimo wielu okazji do strzelenia gola, ta sztuka się nie udała, a spotkanie zakończyło się podziałem punktów i bezbramkowym remisem. Zupełnie inaczej było dwa dni później. Drużyna trenera Mariusza Krupczaka podejmowała już na swoim terenie Śląska Wrocław, a pojedynek zakończył się sięgnięciem po komplet punktów. Rozpoczęło się jednak po myśli młodych wrocławian, którzy prowadzili od 11. minuty po golu Aleksandra Pietrzyka. Biało-zieloni w pierwszej połowie odpowiedzieli jednak dwoma trafieniami, a po zmianie stron dołożyli kolejne dwa. Ostatecznie Polonia-Stal Świdnica pokonała Śląska Wrocław 4:1, a na listę strzelców w naszych szeregach wpisali się Szymon Manijak (2), Bartosz Marczak i Igor Pierzchała. Na dwie kolejki przed zakończeniem rozgrywek biało-zieloni są liderami tabeli wyprzedzając Ślęzę Wrocław o dwa punkty i mając lepszy bilans bezpośrednich pojedynków (remis i wygrana).


Gryf Świdnica - Polonia-Stal Świdnica 0:0


Polonia-Stal: Sikora, Szeremeta, Redlica, Urbańczyk, Kulig, Duda, Marczak, Kuśnierz, Dudek, Migas, Politański, Kołodziejczyk, Kaźmierczak, Hajduga, Pierzchała, Manijak.


Polonia-Stal Świdnica - Śląsk Wrocław 4:1 (2:1)


Polonia-Stal: Sikora, Szeremeta, Redlica, Urbańczyk, Kulig, Duda, Marczak, Kuśnierz, Dudek, Wacht, Monica, Kołodziejczyk, Kaźmierczak, Hajduga, Pierzchała, Manijak.

166 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page