top of page
Szukaj
  • MKS Polonia-Stal Świdnica

Kto tym razem sięgnie po mistrzowską koronę?


Osiem zespołów przystąpi do rywalizacji w ramach kolejnego turnieju futsalu dla dzieci organizowanego przez klub IgnerHome Polonia-Stal Świdnica. Tym razem w hali widowiskowo-sportowej im. Haliny Aszkiełowicz-Wojno na Zawiszowie dojdzie do rywalizacji piłkarzy w kategorii wiekowej orlików (rocznik 2013 i młodsi). Turniej zaplanowano na sobotę, 7 stycznia.


Na parkiecie w hali na Zawiszowie oprócz gospodarzy – IgnerHome Polonii-Stali Świdnica zobaczymy zawodników reprezentujących barwy Olympicu Wrocław, Piasta Żerniki Wrocław (2 drużyny), Akademii Sportu Orzeł Ząbkowice Śląskie, Pogoni Pieszyce i Akademii Piłkarskiej 13 Świdnica (2 drużyny). Walka o wygraną toczyć się będzie systemem każdy z każdym. O zawodników tradycyjnie zatroszczą się partnerzy turnieju – firma Mineral Zdrój (wody mineralne) i Sad w Burkatowie (jabłka).


UCZESTNICY: – Olympic Wrocław – Piast Żerniki Wrocław I – Piast Żerniki Wrocław II – Pogoń Pieszyce – Akademia Sportu Orzeł Ząbkowice Śląskie – Akademia Piłkarska 13 Świdnica I – Akademia Piłkarska 13 Świdnica II – IgnerHome Polonia-Stal Świdnica


HARMONOGRAM TURNIEJU:

8.30 – 8.41: IgnerHome Polonia-Stal Świdnica – AP 13 Świdnica II 8.42 – 8.53: AP 13 Świdnica I – Pogoń Pieszyce 8.54 – 9.05: Piast Żerniki Wrocław II – AS Orzeł Ząbkowice Śląskie 9.06 – 9.17: Piast Żerniki Wrocław I – Olympic Wrocław


9.18 – 9.29: IgnerHome Polonia-Stal Świdnica – AP 13 Świdnica I 9.30 – 9.41: AS Orzeł Ząbkowice Śląskie – AP 13 Świdnica II 9.42 – 9.53: Pogoń Pieszyce – Piast Żerniki Wrocław I 9.54 – 10.05: Olympic Wrocław – Piast Żerniki Wrocław II


10.06 – 10.17: AP 13 Świdnica I – AP 13 Świdnica II 10.18 – 10.29: Piast Żerniki Wrocław I – IgnerHome Polonia-Stal Świdnica 10.30 – 10.41: AS Orzeł Ząbkowice Śląskie – Olympic Wrocław 10.42 – 10.53: Piast Żerniki Wrocław II – Pogoń Pieszyce


10.54 – 11.05: AP 13 Świdnica I – Piast Żerniki Wrocław I 11.06 – 11.17: Olympic Wrocław – AP 13 Świdnica II 11.18 – 11.29: IgnerHome Polonia-Stal Świdnica – Piast Żerniki Wrocław II 11.30 – 11.41: Pogoń Pieszyce – AS Orzeł Ząbkowice Śląskie


11.42 – 11.53: Piast Żerniki Wrocław I – AP 13 Świdnica II 11.54 – 12.05: Piast Żerniki Wrocław II AP 13 Świdnica I 12.06 – 12.17: Olympic Wrocław – Pogoń Pieszyce 12.18 – 12.29: AS Orzeł Ząbkowice Śląskie- IgnerHome Polonia-Stal Świdnica


12.30 – 12.41: Piast Żerniki Wrocław I – Piast Żerniki Wrocław II 12.42 – 12.53: Pogoń Pieszyce – AP 13 Świdnica II 12.54 – 13.05: AP 13 Świdnica I – AS Orzeł Ząbkowice Śląskie 13.06 – 13.17: IgnerHome Polonia-Stal Świdnica – Olympic Wrocław


13.18 – 13.29: Piast Żerniki Wrocław II – AP 13 Świdnica II 13.30 – 13.41: AS Orzeł Ząbkowice Śląskie – Piast Żerniki Wrocław I 13.42 – 13.53: Pogoń Pieszyce – IgnerHome Polonia-Stal Świdnica 13.54 – 14.05: Olympic Wrocław – AP 13 Świdnica I


CEREMONIA ZAKOŃCZENIA TURNIEJU

153 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page