Kolejny zawodnik FC Academy już w Świdnicy!
- MKS Polonia-Stal Świdnica

- 11 sie 2021
- 1 minut(y) czytania

Po przedstawianym dziś Konradzie Polaku już drugi młody i bardzo utalentowany zawodnik przechodzi z drużyny FC Academy Wrocław do IgnerHome Polonii-Stali Świdnica. Biało-zieloni przedstawiają ósmy transfer przed startem sezonu 2021/2022!
Chodzi o 19-letniego ofensywnego pomocnika z rocznika 2002, który po zakończeniu wieku juniora na zasadzie transferu definitywnego zasila szeregi pierwszej drużyny IgnerHome Polonii-Stali Świdnica. To Kacper Pasek, wychowanek Polonii Wrocław, gdzie spędził większość lat, grając między innymi w ligach dolnośląskich młodzików oraz trampkarzy. Później były już zmagania w ramach ligi centralnej U-17 w barwach FC Academy Wrocław. To właśnie z tego klubu Kacper Pasek przenosi się do Świdnicy, któremu życzymy przede wszystkim zdrowia i samych dobrych występów w piłce seniorskiej w IgnerHome Polonii-Stali Świdnica!





![Polonia gra na wyjeździe w Żarowie [RELACJA LIVE]](https://static.wixstatic.com/media/4dd4f8_cddc9f728f594af2bbd1b7c6df8ee200~mv2.jpg/v1/fill/w_980,h_653,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,enc_avif,quality_auto/4dd4f8_cddc9f728f594af2bbd1b7c6df8ee200~mv2.jpg)
Komentarze