top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Kolejny dobry mecz i druga z rzędu pełna pula!


Znakomicie spisują się w ostatnich dniach piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica z I ligi dolnośląskiej młodzików. Podopieczni trenera Mariusza Krupczaka po weekendowym, wyjazdowym zwycięstwie 3:0 z Karkonoszami Jelenia Góra, tym razem pokonali na własnym terenie Miedź Legnica, ponownie nie tracąc gola...(!)


- Spotkanie nie należało do łatwych, ale wygraliśmy zasłużenie, kreując sobie okazje do zdobycia gola i grając na zero z tyłu - podsumował trener drużyny Mariusz Krupczak. Biało-zieloni zaliczyli po jednym trafieniu w każdej odsłonie, a na listę strzelców wpisali się Filip Zwierzyna oraz Mateusz Politański. Po trzech seriach spotkań młodzi piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica mają w swoim dorobku sześć punktów i plasują się na trzeciej lokacie w tabeli I ligi dolnośląskiej. W sobotę, 11 września czeka nas wyjazdowy bój z piątym Olympic'iem Wrocław.


IgnerHome Polonia-Stal Świdnica - Miedź Legnica 2:0 (1:0)


Skład: Sikora, Oleś, Hajduga, Duda, Kozar, Stelmach, Dudek, Politański, Zwierzyna, Monica, Zawada, Waśniowski, Nada, Orzechowski, Kaźmierczak.

326 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page