top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Kolejne zwycięstwo młodzików


Po drugi triumf w drugim rozegranym spotkaniu sięgnęli młodzi piłkarze Polonii-Stali Świdnica z ligi dolnośląskiej młodzików. Podopieczni Mariusza Krupczaka po zwycięstwie nad FC Academy Wrocław, tym razem pozostawili w pokonanym polu Akademię Piłkarską Oleśnica.

Na listę strzelców wpisali się tym razem Igor Pierzchała i Paweł Łabędź, a spotkanie rozgrywane w trudnych warunkach, na boisku ze sztuczną nawierzchnią zakończyło się ostatecznie wygraną biało-zielonych. Świdniczanie po dwóch kolejkach zostali liderami rozgrywek, a już w najbliższą sobotę, 12 września zagrają o 10.00 na swoim terenie z WKS-em Śląsk Wrocław.

AP Oleśnica - Polonia-Stal Świdnica 0:2 (0:1)

Skład: Migas, Sikora, Duda, Dudek, Kaźmierczak, Kołodziejczyk, Marczak, Pierzchała, Monica, Politański, Szeremeta, Urbańczyk, Waśniowski, Łabędź, Redlica.

Gorzej poszło niestety młodzikom trenera Jakuba Rosiaka z ligi okręgowej. Nasza młodziutka drużyna z rocznika 2009 (grająca dolnym rocznikiem) uległa na wyjeździe Górnikowi Wałbrzych 0:2. Po dwóch kolejkach (wygrana z Orlikiem Ząbkowice Śląskie i porażka z Górnikiem), nasi piłkarze plasują się na czwartej pozycji w tabeli.

Górnik Wałbrzych - Polonia-Stal Świdnica 2:0 (1:0)

Skład: Niedziałkowski, Nada, Orzechowski, Zawada, Jeziorny, Kozar, Szukalski, Ślipek, Zienkiewicz, Jedliński, Maliszewski, Studnicki, Oleś, Krystyniak, Wacht.

173 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page