top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Kolejne sparingowe zwycięstwo juniorów starszych


Po ostatnich wygranych meczach kontrolnych z seniorskimi drużynami Piławianki Piława Górna i Karoliny Jaworzyna Śląska, przyszedł czas na potyczkę z występującymi w klasie A seniorami Cukrownika Pszenno. Z niej również biało-zieloni wyszli zwycięsko!


- Mecz od samego początku był prowadzony przez nas, a drużyna Cukrownika skupiła się na obronie na własnej połowie z czym nie mogliśmy sobie poradzić. Brakowało nam cierpliwości w rozegraniu piłki, podejmowaliśmy złe wybory przez co przeciwny w bardzo dobry sposób wykorzystywali kontrataki, które dość szczęśliwie się dla nas kończyły. Stworzyliśmy sobie kilka dobrych sytuacji, ale w bramce drużyny z Pszenna bardzo dobrze spisywał się Mateusz Burdzy. Ostatecznie udało nam się go pokonać po golu Wiktora Dysia, któremu w weekend udało się zaliczyć w sumie cztery trafienia! (wcześniejsze strzelone podczas rozegranej dzień wcześniej wewnętrznej gry z juniorami młodszymi IgnerHome Polonii-Stali Świdnica). Większość zawodników przeciwko Cukrownikowi rozegrało 45 minut, bo był to dla nas drugi sparing podczas tego weekendu. Cieszy nas w końcu czyste konto mimo, że chłopaki mieli sporo w nogach, a Pszenno wyglądało bardzo dobrze - ocenia trener juniorów starszych IgnerHome Polonii-Stali Świdnica, Jakub Rosiak.


IgnerHome Polonia-Stal Świdnica (LDJ) - Cukrownik Pszenno (Seniorzy klasa A) 1:0


Skład - I połowa: Telicki, Dubojski,Jajko, Ratajczak, Kawiński, Kruczek, Kasprzycki, Michta, Sałata, Bujak, Migas, II połowa: Przyborowski, Dubojski, Jajko, Tragarz, Markowski, Kaźmierczak, Kałwak, Metelica, Król, Reczyński, Dyś, Zalewski.

235 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page