top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Kolejne podium, mamy wicemistrzów wiosny!To z pewnością była znakomita wiosna w wykonaniu młodzików Miejskiego Klubu Sportowego Polonia-Stal Świdnica. Oprócz awansu naszej pierwszej drużyny do I ligi wojewódzkiej, znakomicie spisała się też druga drużyna z ligi okręgowej. Podopieczni Jakuba Rosiaka w ostatnich dniach zapisali na swoim koncie 6 punktów i sięgnęli po tytuł wicemistrzowski rozgrywek!


W swoim ostatnim pojedynku biało-zieloni pokonali łatwo, gładko i przyjemnie zespół Zielonych Łagiewniki. Strzelanie na wyjeździe rozpoczęliśmy już w 1. minucie, kiedy to do bramki miejscowych trafił Mateusz Wacht. Bogatym łupem podzielili się również Jacek Kołodziejczyk (3), Marek Kaźmierczak (2), Szymon Manijak (2), Wiktor Urbańczyk (2) i Przemysław Szukalski. Finalnie skończyło się wynikiem 11:0 dla biało-zielonych. Świdniczanie dopisali do swojego dorobku również komplet punktów w starciu z Nysą Kłodzko - zdobytych walkowerem. W ekipie gospodarzy stwierdzono bowiem udział aż pięciu nieuprawnionych do gry piłkarzy.


Zieloni Łagiewniki - Polonia-Stal Świdnica 0:11


Polonia-Stal: Oleś, Kulig, Kozar, Jeziorny, Urbańczyk, Szukalski, Jedliński, Zienkiewicz, Kaźmierczak, Szeremeta, Marczak, Wacht, Manijak, Kołodziejczyk.

305 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page