Końcówka zapisów na turniej 2013 !
- MKS Polonia-Stal Świdnica

- 5.10.2021
- 1 minut(y) czytania

UWAGA! Pozostały ostatnie wolne miejsca na niedzielny (10 października) turniej rocznika 2013 rozgrywany na otwartych boiskach Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Będzie się działo, szykuje nam się fantastyczne granie w mocnej obsadzie!
Oprócz gospodarzy - biało-zielonych drużyn IgnerHome Polonii-Stali Świdnica grają już z nami:
- Akademia Młodego Piłkarza Bolesławiec
- KS Polonia Nysa
- Akademia Piłkarska Bumerang Wrocław (2 drużyny)
- Akademia Piłkarska Fair-Play Wrocław
- UKS Lechia Dzierżoniów (2 drużyny)
- Szkoła Piłki Nożnej "Dziewiątka" Wałbrzych
- Akademia Piłkarska Champions Świebodzice
- Akademia Piłkarska 13 Świdnica (2 drużyny)
Pozostały ostatnie 2 wolny miejsca!





![Polonia gra na wyjeździe w Żarowie [RELACJA LIVE]](https://static.wixstatic.com/media/4dd4f8_cddc9f728f594af2bbd1b7c6df8ee200~mv2.jpg/v1/fill/w_980,h_653,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,enc_avif,quality_auto/4dd4f8_cddc9f728f594af2bbd1b7c6df8ee200~mv2.jpg)
Komentarze