top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Końcówka należała do Parasola


Kolejny mecz mają za sobą trampkarze Polonii-Stali Świdnica z I ligi wojewódzkiej, najlepszej ósemki dolnośląskich drużyn w tej kategorii wiekowej. Długo wydawało się, że dobrze grający podopieczni trenera Piotra Krygiera będą w stanie sięgnąć po punty w starciu z Parasolem Wrocław, lecz końcówka należała do gości.


Była 60. minuta. Biało-zieloni w tym momencie wyszli na prowadzenie 3:1 po trafieniu Huberta Lipińskiego, dla którego było to już drugie trafienie. Oprócz niego na listę strzelców w naszym zespole wpisał się Jakub Król, a w obozie przyjezdnych Tomasz Ilnicki. Ostatnie 20 minut należało już niestety do ekipy Parasola. W 61. minucie świdnickiego golkipera pokonał Michał Witaszek, a do remisu 3:3 doprowadził Kamil Radwan. Przeciwnicy poszli za ciosem i w tym szalonym spotkaniu zdobyli kolejne gole. Na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Michał Jędrzejowski, jedno trafienie zanotował Norbert Targoni, a Parasol Wrocław pokonał Polonię-Stal Świdnica 6:3.


Polonia-Stal Świdnica - Parasol Wrocław 3:6


Skład: Widła, Janas, Zaczyński, Taratuta, Pawlik, Paliński, Lipiński, Król, Korab, Kindel, Holband, Dudzic, Zawiła, Safian, Malinowski, Jarosz.

162 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page