Kibicowaliśmy biało-czerwonym!
- MKS Polonia-Stal Świdnica

- 8 wrz 2023
- 1 minut(y) czytania

Data 7 września 2023 roku na długo pozostanie w pamięci młodych piłkarzy IgnerHome Polonii-Stali Świdnica z grup młodzików i orlików. Tego dnia 42-osobowa delegacja biało-zielonych piłkarzy kibicowała polskiej reprezentacji podczas meczu eliminacji Mistrzostw Europy 2024 z Wyspami Owczymi!
Nasza reprezentacja pod dwóch golach Roberta Lewandowskiego pokonała przyjezdnych 2:0, a z trybun naszych zawodników dopingowali młodzi piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica.
Cała wyprawa odbyła się w ramach akcji "Poznaj Polskę na Sportowo", a fundatorami wyprawy było Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz Polski Związek Piłki Nożnej - DZIĘKUJEMY!!!





![Polonia gra na wyjeździe w Żarowie [RELACJA LIVE]](https://static.wixstatic.com/media/4dd4f8_cddc9f728f594af2bbd1b7c6df8ee200~mv2.jpg/v1/fill/w_980,h_653,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,enc_avif,quality_auto/4dd4f8_cddc9f728f594af2bbd1b7c6df8ee200~mv2.jpg)
Komentarze