top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Juniorzy młodsi ze sparingowym zwycięstwem


Aż siedem goli padło w meczu biało-zielonych juniorów młodszych IgnerHome Polonii-Stali Świdnica w starciu przeciwko przebywającym w naszym terenie na obozie zawodnikom z Wielkopolski - ekipie Canarinhos Skórzewo.


- Bardzo owocny sparing, gdyż rywale wysoko postawili poprzeczkę, zwłaszcza jeśli chodzi o aspekty fizyczne. Stworzyliśmy wiele sytuacji, kilka zamieniliśmy na trafienia, ale też nie ustrzegliśmy się błędów indywidualnych po których straciliśmy gole. Był to pierwszy sparing, widać było momentami, że brakowało jeszcze swobody w poruszaniu się na dużym boisku, ale jestem pewien, że z kolejnymi grami będzie to wyglądało coraz lepiej. Dalej ciężko pracujemy, wyciągniemy wnioski z pierwszej gry kontrolnej i postaramy się zminimalizować błędy podczas kolejnych potyczek, aby być gotowym w 100% na mecze o ligowe punkty - ocenia Tomasz Oleksy, trener juniorów młodszych IgnerHome Polonii-Stali Świdnica.


IgnerHome Polonia-Stal Świdnica - Canarinhos Skórzewo 4:3 (1:0)


Skład: Widła, Król, Kruczek, Ratajczak, Kałwak, Bujak, Korab, Ptak, Migas, Szewczyk, Błasz, Janas, Choromański, Sauter, Lipiński, Cybruch, Zaczyński.

396 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page