top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

IgnerHome Polonia-Stal Świdnica wyróżniona certyfikatem PZPN!


Biało-zielony klub po raz kolejny został doceniony przez naszą krajową centralę. IgnerHome Polonia-Stal Świdnica otrzymała srebrny certyfikat w programie Certyfikacji PZPN. Pod uwagę wzięty został tradycyjnie wysoki poziom szkolenia i odpowiednia jakość treningów, baza szkoleniowa, czy kwalifikacje trenerów.


Pierwsze grafiki z klubami którym przyznano certyfikaty w programie Certyfikacji Polskiego Związku Piłki Nożnej pojawiły się już po koniec poprzedniego tygodnia, ale oficjalne potwierdzenie do klubu IgnerHome Polonia-Stal Świdnica przyszło w poniedziałek, 11 kwietnia. Nabór do trzeciej edycji programu ruszył z początkiem marca, następnie odbyły się dwie wizyty, które miały zadecydować o udziale klubu w tym bardzo prestiżowym, ale i wymagającym przedsięwzięciu. Była to zapowiedziana wizyta kontrolna podczas której trener monitorujący sprawdzał bazę szkoleniową, sprzęt sportowy i poprawność wszelkich dokumentów. Następnie odbyła się decydująca i niezapowiedziana wizyta monitorująca podczas której pod uwagę wzięty został poziom przeprowadzonych zajęć sportowych z zawodnikami. Kontrolowana została grupa żaków trenera Patryka Paszkowskiego i młodzicy trenerów Mariusza Krupczaka i Szymona Krupczaka. Wizyta okazała się sukcesem, treningi stały na dobrym poziomie sportowym i zostały ocenione bardzo wysoko.
Po dwóch pozytywnie zakończonych wizytach można zatem było w miarę optymistycznych nastrojach oczekiwać decyzji Komisji Weryfikacyjnej programu Certyfikacji PZPN. Decyzja oficjalnie nadeszła w poniedziałek, 11 kwietnia, a IgnerHome Polonia-Stal Świdnica otrzymała srebrny certyfikat Polskiego Związku Piłki Nożnej o jaki zresztą aplikowała. W trzecim cyklu programu na terenie Dolnego Śląska objętych systemem Certyfikacji PZPN jest jedynie 10 klubów (poziom gwiazdek: 1 złota, 3 srebrne i 6 brązowych).

256 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page