top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Hala na Zawiszowie należała do nich


Fantastyczne, sportowe emocje pełne zasad fair-play towarzyszyły pierwszej z czterech zaplanowanych odsłon w ramach cyklu „Turniejów piłki halowej o puchar Niepodległości Świdnica 2023” organizowanych przez klub IgnerHome Polonia-Stal Świdnica. Aż piętnaście drużyn wzięło dziś udział w turnieju przeznaczonym dla zawodników i zawodniczek z rocznika 2017 organizowanym w hali widowiskowo-sportowej im. Haliny Aszkiełowicz-Wojno na Zawiszowie.


Zmagania toczyły się równolegle na trzech specjalnie przygotowanych boiskach. Nie była prowadzona klasyfikacja końcowa, a każdy uczestnik stający na starcie został zwycięzcą i był w taki sam sposób wyróżniony oraz doceniony za swój wysiłek. Na piłkarzy czekały okolicznościowe medale i dyplomy, jak również zdrowe przekąski w postaci bananów i jabłek z Sadu w Burkatowie. W sportowej rywalizacji w ramach zasad fair-play wzięło udział w sumie 15 drużyn. Na starcie zobaczyliśmy następujące kluby: UKS Lechia Dzierżoniów (2 drużyny), Górnik Polkowice, Huragan Wrocław, Iskra Pasikurowice, Górnik Wałbrzych, Football Academy Wałbrzych, Zdrój Jedlina Zdrój, Trojan Lądek Zdrój, AP 13 Świdnica, MKS Polonia Świdnica, Progres Świdnica i gospodarzy – IgnerHome Polonię-Stal Świdnica (3 ekipy).
Klub IgnerHome Polonia-Stal Świdnica w listopadzie jest organizatorem czterech wydarzeń w ramach cyklu „Turniejów piłki halowej o puchar Niepodległości Świdnica 2023”. Wydarzenia przeznaczone są dla zawodników z roczników 2014, 2015, 2016 i 2017. Wszystkie sportowe imprezy odbywają się na terenie hali widowiskowo-sportowej im. Haliny Aszkiełowicz-Wojno na Zawiszowie. Cykl turnieju realizowany jest w ramach Programu Mikro Granty.

41 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page