Gruzin wzmacnia formację ofensywną!
- MKS Polonia-Stal Świdnica

- 27 lut 2024
- 1 minut(y) czytania

Przedstawiamy kolejnego, nowego piłkarza, który przed startem rundy rewanżowej na boiskach Koleje Dolnośląskie IV ligi wzmacnia szeregi drużyny dowodzonej przez trenera Grzegorza Borowego.
Z radością przekazujemy, że zakończone zostały wszelkie formalności związane ze sprowadzeniem międzynarodowego certyfikatu gracza spoza Unii Europejskiej. Nowym zawodnikiem naszej drużyny seniorów zostaje 2️1-letni skrzydłowy Nika Bidzinashvili z Gruzji. Ostatnim klubem naszego nowego zawodnika był przedstawiciel tamtejszej ekstraklasy - Football Club Gagra.
Nika witamy w Świdnicy, życzymy samych udanych występów i skuteczności pod bramką rywali.





![Polonia gra na wyjeździe w Żarowie [RELACJA LIVE]](https://static.wixstatic.com/media/4dd4f8_cddc9f728f594af2bbd1b7c6df8ee200~mv2.jpg/v1/fill/w_980,h_653,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,enc_avif,quality_auto/4dd4f8_cddc9f728f594af2bbd1b7c6df8ee200~mv2.jpg)
Komentarze