Gotowi? Gramy! W niedzielę sportowy festyn dla wszystkich przedszkolaków!
- MKS Polonia-Stal Świdnica

- 18 wrz 2020
- 1 minut(y) czytania

Na najbliższą niedzielę, 20 września zaplanowano prawdziwe święto dla najmłodszych dzieci ze Świdnicy i najbliższej okolicy. Na terenie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (boisko nr 6) w godzinach 11.00 – 14.00 odbędzie się sportowy festyn dla przedszkolaków. Organizatorem wydarzenia jest Miejski Klub Sportowy Polonia-Stal Świdnica.
W planie liczne gry i zabawy dla najmłodszych, indywidualne konkurencje sprawnościowe, zwinnościowe tory przeszkód, aktywności ruchowe z elementami piłki nożnej, czy zadania zręcznościowe. Na przedszkolaków czekać będą również m.in. dmuchańce. Dzieci z rocznika 2014 i młodsi za każde zadanie będą otrzymywać określoną liczbę punktów, a na uczestników czekać będą atrakcyjne nagrody.
Miejski Klub Sportowy Polonia-Stal Świdnica do zabawy zaprasza całe grupy zorganizowane, jak również indywidualne – dzieci wspólnie z rodzicami i całą rodziną. Start festynu w niedzielę, 20 września o godz. 11.00 (stadion OSiR Świdnica, ul. Śląska 35 – boisko nr 6). Wszelkie dodatkowe informacje pod numerem telefonu: 602 781 868.






![Polonia gra na wyjeździe w Żarowie [RELACJA LIVE]](https://static.wixstatic.com/media/4dd4f8_cddc9f728f594af2bbd1b7c6df8ee200~mv2.jpg/v1/fill/w_980,h_653,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,enc_avif,quality_auto/4dd4f8_cddc9f728f594af2bbd1b7c6df8ee200~mv2.jpg)
Komentarze