top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Efektowny triumf juniorów i 7 goli na koncie!


Juniorzy starsi IgnerHome Polonii-Stali Świdnica na dobre rozpoczęli już przygotowania do sezonu 2022/2023. Czołowa ekipa I ligi wojewódzkiej minionych rozgrywek wysoko pokonała na własnym terenie w sparingu beniaminka ligi - zespół Górnika Wałbrzych. W trakcie meczu padło aż 10 goli, co ważne zdecydowana większość była autorstwa podopiecznych trenera Jakub Rosiaka.


Od początku meczu rozgrywanego na boisku bocznym Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji obserwowaliśmy bardzo dużą przewagę zespołu gospodarzy. Początkowo piłka jak zaczarowana nie chciała jednak wpaść do sieci. Po 20 minutach worek z golami się rozwiązał. Świdniczanie zanotowali dwa trafienia, ale w nasze szeregi wkradła się nerwowość i zaczeły pojawiać się błędy. Ten moment dekoncentracji kosztował nas utratą dwóch goli. Później biało-zieloni wrócili jednak do swojej gry i pewnie punktowali rywali, wygrywając finalnie 7:3. Na listę strzelców wpisali się: Markowski (2), Migas, Kaźmierczak, Michta, Kruczek oraz zawodnik testowany.


- Cieszy mnie liczba stworzonych sytuacji na tle mocnego Górnika. Mecz od samego początku był pod naszą kontrolą choć mieliśmy moment dekoncentracji po zrobieniu kilku zmian. Nie zwalniamy tempa, bo już w sobotę kolejny mecz, tym razem z seniorami Zdroju Jedlina Zdrój (klasa okręgowa). Ten odbędzie się w sobotę o 15.00 na terenie OSiR-u Świdnica - wyznaje trener juniorów starszych IgnerHome Polonii-Stali Świdnica, Jakub Rosiak.


IgnerHome Polonia-Stal Świdnica - Górnik Wałbrzych 7:3


Skład: Telicki, Kruczek, Ratajczak, Duda, Kaźmierczak, Staroń, Markowski, Michta, Migas, Kałwak, Bujak, Wiecheć, Ptak, Król oraz 3 zawodników testowanych.

286 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

תגובות


bottom of page