top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Dziewiąta wygrana z rzędu. Mamy mistrza!


Nie było niespodzianki w ostatnim meczu ligi dolnośląskiej trampkarzy pomiędzy Polonią-Stal Świdnica a Forzą Wrocław. Podopieczni trenera Piotra Krygiera pokonali rywali 4:0, notując dziewiątą wygraną z rzędu. Na dwie kolejki przed końcem zapewniliśmy sobie mistrzostwo rozgrywek i awans do I ligi wojewódzkiej - najlepszej ósemki zespołów na Dolnym Śląsku!


Gospodarze sięgnęli po pewne zwycięstwo z Forzą, ale uczciwie trzeba przyznać, że to nie był zdecydowanie nasz najlepszy mecz rozgrywany jesienią. Świdniczanie razili nieskutecznością, popełniali sporo błędów, lecz dopięli swego. Do przerwy było 2:0 po trafieniach Huberta Lipińskiego i Jakuba Króla. Przy naszym dwubramkowym prowadzeniu rzut karny mieli przeciwnicy, ale nie zdołali zredukować straty. W drugiej połowie goście zaliczyli trafienie samobójcze, a rezultat na 4:0 ustalił Aleksander Jarosz. Obecnie na dwie kolejki przed końcem rozgrywek mamy 7 punktów przewagi nad drugim Górnikiem Wałbrzych. To wystarczy, żeby można było świętować awans na dolnośląskie salony - rozgrywki skupiające najlepszą ósemkę drużyn na terenie naszego województwa!


Polonia-Stal Świdnica - Forza Wrocław 4:0 (2:0)


Polonia-Stal: Wiecheć, Widła, Dudzic, Jarosz, Kindel, Korab, Król, Kula, Lipiński, Pawlik, Sauter, Safian, Cybruch, Zaczyński, Zawiła.

50 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page