top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Druga lokata w Dzierżoniowie!


Znakomite zawody mają za sobą młodzicy młodsi IgnerHome Polonii-Stali Świdnica z rocznika 2011. Podopieczni duetu trenerskiego Mariusz Krupczak i Szymon Krupczak w ostatni weekend wzięli udział w silnie obsadzonym, dwudniowym XIX Memoriale Sławomira Harafa w Dzierżoniowie.


Młodzi świdniczanie uplasowali się na znakomitej drugiej lokacie, wychodząc najpierw z grupy (wygrane z Piastem Nowa Ruda i Akademią Piłkarską Dzierżoniów oraz porażka ze Śląskiem Wrocław), pokonując następnie w ćwierćfinale Zagłębie Lubin, a w półfinale MKS Parasol Wrocław. W wielkim finale znów zmierzyliśmy się ze Śląskiem Wrocław, kończąc finalnie zmagania na znakomitej drugiej lokacie.


Ten weekend dla naszych drużyn był bardzo pracowity. Cieszymy się z tego, jak zaprezentowaliśmy się na boiskach w Świdnicy i w Dzierżoniowie. Oba turnieje były kolejnymi etapami w przygotowaniach do rozgrywek ligowych. Rozegrane minuty na pewno zaprocentują w rozgrywkach lig dolnośląskich. Nieobecnym w turniejach życzę zdrowia, bo choroby i różne przypadłości bardzo nas prześladują – komentuje trener Mariusz Krupczak.


Skład IgnerHome Polonii-Stali Świdnica: Marciniszyn, Głowacki, Głogiewicz, Stachyra, Dudek, Przyborowska, Gawroński, Mitura, Drąg, Politański, Sidor, Demczyszak, Monica, Stasiak.

76 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page