top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Dobry mecz i zasłużone zwycięstwo naszych orlików!


Mimo, że są młodsi, to nie odpuszczają swoim większym i silniejszym fizycznie rywalom. Drużyna IgnerHome Polonii-Stali Świdnica z rocznika 2011 prowadzona przez trenera Ryszarda Tyndla zanotowała na swoim koncie już drugi triumf w lidze młodzika młodszego przeznaczonej dla zawodników z rocznika 2010 i graczy młodszych.


Po zwycięstwie na inaugurację sezonu z naszą drugą drużyną, tym razem biało-zieloni mierzyli się na terenie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji z ekipą Silesii Żarów. - Bardzo dobra i poukładana gra. Nie było słabych momentów i przez cały mecz prowadziliśmy grę na połowie drużyny z Żarowa. Byliśmy pod ich bramką, ale brakowało szybszej decyzji o strzale nad czym trzeba będzie popracować. Cieszy dobra postawa w obronie - komentuje trener świdnickiego zespołu, Ryszard Tyndel. Finalnie młodzi świdniczanie pokonali 3:0 Silesię Żarów, a na listę strzelców wpisali się Hubert Głogiewicz, Jacek Mazur i Szymon Gawroński.


IgnerHome Polonia-Stal Świdnica - Silesia Żarów 3:0


Skład: Sobolewski, Dudek, Przyborowska, Stasiak, Dela, Bosch, Gawroński, Głogiewicz, Monica, Walczak, Rohde, Mazur, Ożóg.Warto dodać, że w ostatni weekend nasza ekipa z rocznika 2011 wzięła udział w silnie obsadzonym turnieju w Chełmku. Na terenie województwa małopolskiego podopieczni trenera Ryszarda Tyndla mieli okazję powalczyć między innymi z Podbeskidziem Bielsko Biała, GKS-em Tychy, czy Progressem Andrychów. Ostatecznie uplasowaliśmy się tuż za podium - na czwartej lokacie.

227 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commenti


bottom of page