top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Dobre występy młodzików we Wrocławiu!


Pracowity okres i dwa mecze rozegrane w delegacjach, a konkretnie w stolicy Dolnego Śląska mają za sobą młodzi piłkarze Polonii-Stali Świdnica z Ligi Dolnośląskiej Młodzików. Biało-zieloni z powodzeniem walczyli ze Śląskiem i FC Academy Wrocław!


W pierwszym boju świdniczanie mierzyli się na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław. - Remisujemy ze Śląskiem 2:2 po bramkach Marka Kaźmierczaka i Igora Pierzchały. Rozpoczęliśmy maraton piłkarski od średniego meczu w naszym wykonaniu. Gramy falami, nierówno i momentami zbyt nerwowo. Jeśli będziemy mniej spięci, to wtedy będziemy mogli pokazać to co naprawdę potrafimy. Na teraz stres nieco nas blokuje, ale mam nadzieję, że to minie. Pracujemy dalej - relacjonował sobotnie spotkanie trener drużyny, Mariusz Krupczak.


Śląsk Wrocław - Polonia-Stal Świdnica 2:2


Skład: Sikora, Migas, Urbańczyk, Kulig, Wacht, Szeremeta, Marczak, Kołodziejczyk, Kuśnierz, Redlica, Dudek, Kaźmierczak, Manijak, Pierzchała, Politański, Łabędź.W drugim spotkaniu przeciwko FC Academy Wrocław udało się już sięgnąć po pełną pulę punktów i trzeba przyznać, że goście zwyciężyli zasłużenie. - Wygraliśmy z FC Academy Wrocław 2:1, a na listę strzelców wpisali się Marek Kaźmierczak (uderzenie z dystansu) i Paweł Łabędź z rzutu karnego (po faulu na Kaźmieczaku). Pierwsza połowa świetna w naszym wykonaniu, stworzyliśmy sobie mnóstwo sytuacji do zdobycia gola, ale ich nie wykorzystywaliśmy. W drugiej odsłonie zagraliśmy troszkę słabiej, ale przeciwnik zagroził nam dopiero w ostatniej minucie pojedynku, dostając rzut wolny i zamieniając go na gola. Pracujemy już nad sobotnim, domowym meczem z Piastem Żmigród - dodał trener naszych młodzików z ligi dolnośląskiej, Mariusz Krupczak.


FC Academy Wrocław - Polonia-Stal Świdnica 1:2


Skład: Sikora, Migas, Kołodziejczyk, Redlica, Duda, Dudek, Szeremeta, Kulig, Urbańczyk, Manijak, Kaźmierczak, Łabędź, Pierzchała, Politański, Kuśnierz, Marczak.

291 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page