top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Do Prochowic po przełamanie


Po serii kiepskich występów zakończonych porażkami, piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica zagrają o przełamanie. W sobotę, 4 listopada dojdzie do ważnej potyczki dla układu środkowych rejonów tabeli Koleje Dolnośląskie IV ligi.


Biało-zieloni już jutro zagrają na wyjeździe z Prochowiczanką Prochowice. Z rywalem na piłkarskim boisku spotkaliśmy się całkiem niedawno, bo podczas sierpniowej próby generalnej przed startem sezonu 2023/2024. Nie mielibyśmy nic przeciwko, żeby sobotnie starcie zakończyło się przekonującym triumfem goście. Sparingi, to jednak sparingi, a rozgrywki ligowe, to całkiem "inna para kaloszy". Niemniej jednak zagraliśmy wtedy dobre spotkanie, wygrywając na boisku Prochowiczanki 5:2.


Obie drużyny plasują się blisko siebie w tabeli Koleje Dolnośląskie IV ligi. Prochowiczanie, którzy w ostatniej serii meczów musieli uznać na wyjeździe wyższość Piasta Żmigród (2:4) z dorobkiem 12 punktów znajdują się na 14. pozycji w stawce. Biało-zieloni mają 3 "oczka" więcej i plasują się dwa piętra wyżej. Nie da się ukryć, że sobotnia konfrontacja będzie tą z cyklu tych za 6 punktów. Ewentualna wygrana na którą nas z pewnością stać mogłaby pozwolić na awans o kilka pozycji i w lepszych nastrojach przygotować się do kolejnego boju, podczas którego podejmiemy na własnym stadionie zespół Moto-Jelcza Oława.


14. kolejka Koleje Dolnośląskie IV ligi:

Prochowiczanka Prochowice - IgnerHome Polonia-Stal Świdnica 4 listopada, 13:00

Moto Jelcz Oława - Polonia Środa Śląska 4 listopada, 13:00

Zenit Międzybórz - Chrobry II Głogów 4 listopada, 13:00

Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - Słowianin Wolibórz 4 listopada, 14:00

Iskra Księginice - Miedź II Legnica 4 listopada, 13:00

KS Łomnica - Łużyce Lubań 5 listopada, 11:00

Barycz Sułów - Piast Nowa Ruda 3 listopada, 18:30

BKS Bobrzanie Bolesławiec - Lechia Dzierżoniów 4 listopada, 14:00

Piast Żmigród - Górnik Złotoryja 4 listopada, 13:00

169 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page