top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Derbowa wygrana w lidze młodzików


Za nami kolejny mecz ligi dolnośląskiej młodzików, w którym plasujący się wciąż na pozycji lidera tabeli piłkarze Polonii-Stali Świdnica mierzyli się z Gryfem Świdnica. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem biało-zielonych.


- To był dla nas trudny mecz, bo drużyna Gryfa grała bardzo defensywnie. Zdobyliśmy trzy punkty z czego bardzo się cieszymy. Przed nami jednak już kolejne wyzwania. Musimy być dalej bardzo skoncentrowani, bo głowy są najważniejsze. Uważam że z tych dwóch drużyn młodzików - Polonii-Stal Świdnica i Gryfa Świdnica zrobilibyśmy jeden topowy zespół I ligi wojewódzkiej... Mam nadzieję, że w trampkarzu chłopaki zagrają w jednej, wspólnej drużynie w rozgrywkach I ligi - komentuje trener Polonii-Stali Świdnica, Mariusz Krupczak.


Biało-zieloni w tym starciu zdobyli dwa trafienia, po jednym w każdej odsłonie. Autorem obu goli był Igor Pierzchała. Finalnie Polonia-Stal Świdnica zwyciężyła 2:0 i to ich siódma wygrana z rzędu. Podopieczni trenera Mariusza Krupczaka są liderami tabeli ligi dolnośląskiej młodzików, wyprzedzając Ślęzę Wrocław i Śląska Wrocław. Zawodnicy Gryfa Świdnica plasują się obecnie na szóstej lokacie w stawce.


Polonia-Stal Świdnica - Gryf Świdnica 2:0 (1:0)


Polonia-Stal: Sikora, Szeremeta, Urbańczyk, Kaźmierczak, Duda, Dudek, Marczak, Manijak, Pierzchała, Migas, Waśniowski, Wacht, Redlica, Politański, Kulig, Kołodziejczyk, Kuśnierz, Łabędź.


Gryf: Witaszczyk, Karnas, Podleśny, Pieńkowski, D. Patyk, S. Patyk, Jernutowski, Agaciak, Wciórka, Charuży, Kosmala, Kruszyński, Łuczak, Idziak.

190 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page