top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Czas sięgnąć po kolejny komplet punktów! [BĘDZIE RELACJA LIVE]


Po bardzo słabym występie przeciwko Moto-Jelczowi Oława zakończonym porażką 1:2, nadarza się szansa, by powrócić na zwycięską ścieżkę. Piłkarze pierwszej drużyny IgnerHome Polonii-Stali Świdnica już w najbliższą sobotę, 7 maja powalczą na wyjeździe z Miejskim Klubem Piłkarskim Wołów.


Patrząc na statystyki i ostatnie wyniki uzyskane na boisku w Wołowie, są one bardzo korzystne dla biało-zielonych. Po raz ostatni na terenie MKP Wołów spotykaliśmy się w sezonach 2017/2018 i 2018/2019. Co ciekawe oba pojedynki odbywały się w Soboty Wielkanocne i zakończyły się zwycięstwami naszej drużyny w wymiarze 4:0! W tym sezonie obie drużyny spotkały się raz. Jesienią na terenie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji gospodarze zwyciężyli 3:0.


Zespół MKP Wołów na pięć kolejek przed zakończeniem rozgrywek wciąż nie może być pewny zachowania ligowego bytu. Nasi najbliżsi przeciwnicy z dorobkiem 28 punktów plasują się na 11. miejscu w tabeli grupy wschodniej Koleje Dolnośląskie IV ligi. Znacznie wyżej w ligowej hierarchii znajdują się piłkarze IgnerHome Polonii-Stali, którzy po ostatniej przegranej z Oławą będą chcieli ponownie wkroczyć na zwycięską ścieżkę.


Spotkanie pomiędzy Miejskim Klubem Piłkarskim Wołów a IgnerHome Polonią-Stal Świdnica odbędzie się w sobotę, 7 maja. Pierwszy gwizdek arbitra zaplanowano na godz. 15.00. Zapraszamy tradycyjnie do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE.


26. kolejka IV ligi – grupa wschodnia: GKS Mirków/Długołęka – Piast Nowa Ruda 7 maja, 15:00 Polonia Trzebnica – Bielawianka Bielawa 7 maja, 17:00 MKP Wołów – IgnerHome Polonia-Stal Świdnica 7 maja, 15:00 Moto Jelcz Oława – Pogoń Oleśnica 7 maja, 17:00 AKS Strzegom – Sokół Marcinkowice 7 maja, 17:00 Lechia Dzierżoniów – Słowianin Wolibórz 7 maja, 17:00 Barycz Sułów – Orzeł Ząbkowice Śląskie 7 maja, 17:00 WKS Wierzbice – Piast Żerniki Wrocław 7 maja, 17:00

196 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page