top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Cykl - Trenerzy: Szymon Goździejewski!


To już czwarty dzień trwania naszego cyklu "Poznaj biało-zielonych trenerów", a my przedstawiamy kolejnego ze szkoleniowców związanego z Miejskim Klubem Sportowym Polonia-Stal Świdnica! Miło nam poinformować, że w sezonie 2021/2022 młodzi piłkarze naszego klubu wciąż będą korzystać z doświadczenia trenera Szymona Goździejewskiego.


Trener Goździejewski od 2015 roku jest posiadaczem licencji UEFA B. Od 6 lat związany jest jako trener grup młodzieżowych z naszym zaprzyjaźnionym klubem LKS Cukrownik Pszenno. W tym czasie dwukrotnie sięgnął z młodzikami i trampkarzami po awans do III ligi wojewódzkiej, a także wywalczył przepustkę do Mistrzostw Polski "Piłkarska Kadra Czeka" w kategorii wiekowej U-13. Do tego były cztery awanse do finału dolnośląskiego ligi orlika LZS.


Trener Goździejewski jest obecnie czynnym zawodnikiem drużyny PUO Wiśniowa, a trenersko z biało-zielonymi barwami i klubem Polonia-Stal Świdnica związany jest od poprzedniego sezonu 2020/2021, w których wspólnie z prezentowanym wcześniej trenerem Patryk Paszkowski prowadził kadrę rocznika 2013. W tym sezonie nic się nie zmienia, obaj panowie wciąż będą szlifować umiejętności uzdolnionej ekipy żaków z kategorii wiekowej U-8!


Tradycyjnie wspólnie z trenerem zapraszamy na dni otwarte i treningi grupy żaków rocznika 2013. Wszystkie chętne osoby do spróbowania swoich sił w biało-zielonych barwach zapraszamy do kontaktu - wszelkie pytania i zapisy pod numerem telefonu 604-862-195!

68 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page